December 5, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

WIELKI DZIEŃ ZESPOŁU Tatty! – Tatty Devine

3 min read

Po ponad dwóch latach pracy zdalnej i odwołanych przyjęć świątecznych, zespół Tatty z Kent do Londynu był spóźniony na spotkanie i gdzie lepiej się wybrać niż obecny dom Deformacje: tworzenie Tatty Devine i niedawna inspiracja Pawilon Królewski?! Wskakując do autokarów i pociągów, wybraliśmy się na jednodniową wycieczkę do Brighton i Hove na powrót Tatty Devine Significant Working day OUT! Pełni smakowitych smakołyków, historycznych hotspotów i mnóstwa śmiechu, przyjrzyjmy się najważniejszym momentom zespołu Tatty…

Pierwszym punktem programu jest wycieczka do Muzeum Hove i Galerii Sztuki na puszyste wypieki i zapoznanie się z naszą wystawą Misshapes. Uzbrojony w wewnętrzną sensację i zabawne historie z archiwum, najważniejszym wydarzeniem współzałożycielki Rosie była ta podróż w głąb wspomnień. Aha, i niezamierzony costume code – czy ktoś powiedział, że długa spódnica lato?! Kupuj poważne oświadczenia i gwiazdy 20-lecia Tatty Devine z naszym Kolekcja zniekształceń.

Mając przed sobą zacięty (tak, bułeczki) dzień przed nami, wskoczyliśmy do autokaru, pożegnaliśmy się z Hove i ruszyliśmy do Brighton.

Wysadzony na nabrzeże z kartą do bingo i wydawaniem pieniędzy, nadszedł czas na przejęcie Brighton przez Tatty Devine. Więc co robił Zespół Tatty?

Na molo! Z mnóstwem gier zręcznościowych i mnóstwem nagród, okazuje się, że Crew Tatty ma dobrą passę. Na maszynie Meg było mnóstwo dwóch pensów – „Wygrałem CZTERY breloczki i skaczącą piłeczkę” – dobrze wydana piątka! Oprócz spotkania z (prawie) pełnym zespołem po raz pierwszy, Faye czuła się owocna, wygrywając arbuzowy brelok!

Odkrywanie alejek było ulubieńcem Flo, jej najważniejszą atrakcją? Zatrzymywanie się przez naszych supergwiazdowych dystrybutorów Cipka Butik aby zobaczyć ich smakołyki. Mówiąc o smakołykach, wszystko stało się smaczne z lodami dookoła, od wanny Hello there Kitty Nai i Nicolle po ogromne Whippy Ice Cream Lucy – ona je za dwoje!

Pełna ryb z frytkami, nadszedł czas, aby wpaść do Royal Pavilion z przystankiem w sklepie z pamiątkami, aby obejrzeć Tatty Devine X Królewski Pawilon. Na szczęście udało mi się uzyskać prywatną rozmowę z ekspertem od kolorów i Pavilion-pro, Dr Alexandra Loske – mieliśmy wgląd w bogaty i eklektyczny wystrój nadmorskiego pałacu przyjemności. Z okrzykami „LOOK AT THE LIGHTS” i „Czy ta sukienka jest zrobiona z papieru?!”, Fizz i Rachel byli prawdziwymi wcieleniami emoji oka serca podczas naszego rozglądania się.

Dla Charlotte G punktem kulminacyjnym magicznego dnia były przezabawne debaty na temat tego, czy najpierw krem, czy dżem, czy ostatni przystanek na popołudniową herbatę o godz. Mały sklep z herbatą – to totalnie dżem!

Co za wspaniały dzień – do przyszłego roku! Potrzebujesz planów na weekend? Upewnij się, że wpadłeś Deformacje: tworzenie Tatty Devinmi przed zamknięciem we wrześniu i udaj się do Royal Pavilion po inspirację dla naszych wnętrz inspirowanych kolekcja biżuterii!