November 28, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

US Swimmer Anita Alvarez Banned From World Championships After Fainting in Pool

2 min read

amerykański pływak artystyczny, Anita Alvarez otrzymała zakaz startu w drużynowym finale Mistrzostw Świata, 48 godzin po tym, jak została wyciągnięta nieprzytomna z basenu.

Alvarez zemdlała podczas swojego indywidualnego programu w Budapeszcie w środowe popołudnie 22 czerwca i musiała zostać dramatycznie uratowana przez swojego trenera, Andreę Fuentes.

62b5f4f0d69da

Pływaczka miała nadzieję wziąć udział w dzisiejszym finale, ale Międzynarodowa Federacja Pływacka zdecydowała się wykluczyć ją na kilka godzin przed rozpoczęciem zawodów.

Stało się to po tym, jak trener Fuentes powiedział, że cztery medale olimpijskie i szesnaście medali mistrzostw świata mają duże szanse na udział w reprezentowaniu swojego kraju po testach.

62b5f52b1deka

Fuentes ujawniła, że ​​Alvarez przestała oddychać na „co najmniej dwie minuty” podczas gehenny po jej występie w wolnym konkursie solo kobiet.

Alvarez odzyskał przytomność po wydobyciu z wody, otrzymał natychmiastową pierwszą pomoc i podobno dobrze się regenerował.

62b5f53a34d0a

Przerwała milczenie o swojej ostatniej gehennie w nocy w wywiadzie dla NBC Nightly Information i pochwaliła działania Fuentesa.

Powiedziała: „To znaczy, mówię to cały czas jej i innym ludziom, (jestem) po prostu bardzo wdzięczna, że ​​mam ją jako trenera. Kiedy dowiedziałem się, że zostanie naszym trenerem, pomyślałem, że nie uwierzyłem”.

62b5f56a21043

O incydencie dodała: „Pamiętam, że czułam się, jakby to był naprawdę świetny występ. Na przykład moja najlepsza jak dotąd i nie tylko to, jak grałam, ale po prostu to, że naprawdę mi się to podoba i naprawdę żyję chwilą. Dzięki temu czuję się naprawdę szczęśliwa i naprawdę dumna.

62b5f57f104cb

A potem, na samym końcu, pamiętam, jak ostatnie ramię, które zrobiłem, dałem, to takie proste małe ramię. Ale chciałem dać wszystko do samego końca i zrobiłem to, a potem pamiętam, że zszedłem na dół i po prostu byłem jak, trochę jak: „Uh-oh, nie czuję się zbyt dobrze. I to jest dosłownie ostatnia rzecz, jaką pamiętam.

62b5f5d5872dd

Podczas imprezy kwalifikacyjnej do igrzysk olimpijskich w Barcelonie 2021, Fuentes uratowała również pływaczkę po tym, jak została sfilmowana, gdy nurkowała i wyciągała ją w bezpieczne miejsce, gdy zemdlała w basenie.