March 26, 2023

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Urodzinowa buźka księcia

2 min read

Mieliśmy okazję świętować pierwsze urodziny słodkiego Duke’a kilka tygodni temu. Pierwsze urodziny są dla nas kamieniem milowym, aby świętować nasz rok z naszym cudownym dzieckiem. Jeśli jesteś tu nowy, możesz przeczytać o naszej długiej podróży in vitro, aby dostać się zarówno do Otisa, jak i Duke’a, więc te pierwsze urodziny to kolejna okazja do świętowania. Coś naprawdę wyjątkowego w tej imprezie to to, że były to pierwsze urodziny naszych dzieci w naszym nowym domu, w otoczeniu naszych rodzin. Nasze rodziny wcześniej nie były tam na urodzinach, ponieważ mieszkaliśmy do tej pory, dzięki czemu ta była o wiele bardziej magiczna.

Ponieważ zawsze nazywamy Duke’a „Mr. Smiles” Od razu znałem motyw jego przyjęcia urodzinowego: Motyw buźki. Słodki jak on! Akcesoria do buźki są dość łatwe do zdobycia, więc wiedziałem, że zebranie wszystkiego do kupy będzie proste. Wiesz, jak bardzo kochamy łuk balonowy w tym domu, a Blake jest teraz w zasadzie ekspertem od łuków balonowych. Myślę, że może mu się to spodobać, ośmielę się powiedzieć!!

Zamówiliśmy grilla i zrobiłem deskę serów i warzyw do chrupania. Pierwotnie miałam zrobić ciastka, ale skończył mi się czas i postanowiłam zamówić je w lokalnej piekarni. Na szczęście rozmawiałam z najsłodszą panią, która zmieszała trochę jagód z waniliowym ciastem, bo Duke KOCHA jagody.

Duke zjadł CAŁY TORT. On tak bardzo lubi jeść i chyba nigdy nie widziałem dziecka jedzącego takie pyszne ciasto jak Duke. Po swoim torcie przeszedł do rundy 2 lub BBQ. Po prostu kocham jego czystą radość i to, co kocham, to to, że chociaż pierwsze urodziny są bardziej dla rodziców, WIEM, że Duke tak bardzo się cieszył. Kochamy Cię nieskończenie słodki Dukey. Zobacz wszystkie poniższe źródła dotyczące imprezy!

Ciasto: Alice Piekarnia i Cukiernia // słowo wykaszarki do ciast: sklep z makiem // Topper topper buźka: sklep z makiem (miałem te na zamówienie) // półmiski do ciast: artykuły domowe // 12 miesięcy znak + stoisko: sklep z makiem // kwiaty: ułożyłem mieszankę od handlarza joes w wazonie CB2 // krzesełko: stokke tripp trapp // kubek: lollaland

Balony Arch zestawy: Popfestco Coloration Banana Cream Assortment w luksusowym rozmiarze za krzesełko i Mały rozmiar na schodach // Balony z buźką: amazonka // baner z okazji urodzin, mini imprezowe czapki, duże czapki imprezowe, dmuchawy, balony konfetti, serwetki w paski, żółte serwetki, paski żółte talerze, żółte kubki: meri meri get together

Strój księcia: odzież dziecięca spodenki i tank

Zdjęcia: Tori lauren fotografia
*zdjęcia 7, 9, 10, 20, 21 + 27 własne*