June 7, 2023

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Udekoruj swoją podłogę dywanem z kamieni szlachetnych

2 min read

Czy macie w domu dywan z kamieni szlachetnych, kochani? Bo ja nie… a teraz, kiedy wiem, że te piękności istnieją, wydaje mi się to ogromnym problemem. Czy nasze domy też nie zasługują na ozdoby?

Jednym z zagrożeń związanych z byciem miłośnikiem biżuterii jest to, że może przejąć estetykę całego życia. W końcu potrzebujesz błyszczącego etui na telefon, masz foremkę do kostek lodu w kształcie rombu, a to nigdy nie wystarczy: wiesz, że jest więcej miejsc, które możesz ozdobić klejnotami i chcesz je wszystkie.

Czy powiedziałem zagrożenie? Miałem na myśli korzyści. Ulepszanie codziennych wizualizacji o kamienie szlachetne i motywy biżuterii sprawi, że będziesz szczęśliwszy, a Twój dom piękniejszy. Przynajmniej tak formuje się moja kostka lodu w kształcie rombu i ja to widzę.

Uwielbiam te klejnotowe dywaniki z Wear the House

Noś dom to nowa dla mnie marka, którą niedawno odkryłem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przewijałem się, kiedy na moim paszy pojawił się dywan z klejnotami i nieuchronnie musiałem dowiedzieć się więcej. Ich jasne kolory przepięknie geometria i cudownie figlarność podbiły moje serce.

Wystarczy na nie spojrzeć! Dlaczego nie mam już śladu klejnotów prowadzącego do mojego domu z moich frontowych drzwi?

Chcę dywan z kamieni szlachetnych!  Te trzy perełkowe dywany marki Wear the House.

Każdy dywan z kamieni szlachetnych Wear the Home jest wykonany w 100% z wełny nowozelandzkiej, ręcznie tuftowanej przez rzemieślników. Występują w różnych kolorach, od pastelowych po żywe i wielokolorowe, a także można je spersonalizować za pomocą niestandardowego tekstu w całym klejnocie. (Czy nie byłoby to absolutnie idealne do wystroju sklepu jubilerskiego?)

Ceny tych porywających dywanów z kamieni szlachetnych zaczynają się od około 250 USD, więc są a single waaayyyyyyy bardziej ekonomiczne niż pokrywanie podłogi prawdziwymi kamieniami szlachetnymi. Prawdopodobnie również w stopkach są bardziej miękkie.

Piękny fioletowy dywan z kamieniami w kształcie gruszki od Wear the House

Więc masz to! Kto jeszcze jest zakochany w pracy Have on the Residence i marzy o tym, który dywan z kamieni szlachetnych chciałbyś dodać do swojego domu?

Zdecydowanie mam już kilku faworytów. Myślę, że w najbliższej przyszłości biuro DitL czeka na odświeżenie wystroju.

Linia dywanów z kamieni szlachetnych od Wear the House

Obrazy c/o Put on the Household.