March 26, 2023

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Twój kompletny przewodnik po pędzlach do oczu

4 min read

Świetny wygląd oczu zaczyna się od narzędzi! Aby stworzyć wymarzony wygląd oczu, oto obszerny przewodnik po pędzlach do oczu na każdą potrzebę: mieszanie, cieniowanie, detale.

*Jesteśmy zobowiązani do przejrzystości. Produkty oznaczone gwiazdką zostały nam przekazane do wypróbowania przez markę. Jak zawsze, wszystkie myśli wyrażone na Rouge18 są naszymi szczerymi opiniami.

Mieszanie

1. Kształt Sigma Beauty E25 Pędzel do mieszania jest jego błyszczącą cechą. Ten krzew jest puszysty, ale skuwka jest ściągnięta tak, że pędzel jest nieco płaski. E25 doskonale nadaje się do mieszania cieni w załamaniu powieki.

2. Do mieszania szczegółów, Sigma Beauty E36 Pędzel do mieszania to twój najlepszy zakład. E36 to mały, puszysty pędzel do blendowania, który doskonale nadaje się do rozcierania krawędzi lub do dyfuzyjnej aplikacji na małym obszarze.

3. Nie możesz się pomylić z Sigma Beauty E35 Stożkowy pędzel do blendowania. Ten duży, puszysty pędzel rozprowadza cień jak sen.

4. W przypadku czegoś mniejszego niż E35 wypróbuj Okrągły pędzel do blendera Morphe M514 Detail. Ten pędzel do blendowania doskonale nadaje się do gęstszego, bardziej precyzyjnego blendowania lub dla osób z mniejszą ilością miejsca na powiekach.

5. Zastosowania Pędzel ołówkowy Sigma Beauty E30 są nieskończone! Ten mały, gęsty, spiczasty pędzelek świetnie nadaje się do wypalania konturówki, nakładania cieni na wewnętrzny róg lub dolną linię rzęs i nie tylko.

Cieniowanie – Puder

1. Zgodnie ze swoją nazwą *Sigma Beauty E54 średnia szczotka do zamiatania to średniej wielkości pędzel do cieniowania. Możesz go używać do pakowania na cień, a także do mieszania.

2. Sigma Beauty E55 Pędzel do cieniowania oczu to mój absolutnie ulubiony pędzel do cieniowania wszechczasów. To moja ulubiona aplikacja do nakładania matów, zwłaszcza tych trudnych do nałożenia. E55 po prostu świetnie radzi sobie z wychwytywaniem koloru i nakładaniem go na powiekę bez plam. Uwaga: nowy Sigma *Zestaw pędzli Disney Cinderella Fairytale obejmuje zarówno E55, jak i wcześniej wspomniany E30.

3. Jeśli chodzi o nakładanie sypkich pigmentów i błyszczących, prasowanych błyszczyków, *Pędzel do cieni Luxie 213 jest idealny do pracy, ponieważ jest to puszysty (a nie płaski) pędzel do cieniowania. Puszystość sprawia, że ​​pędzel dobrze trzyma produkt i rozprowadza go na oku, zapewniając bardziej błyszczący, miękki wygląd w przeciwieństwie do metalicznego, foliowanego wyglądu, który uzyskuje się przy użyciu palca lub gęstszego / bardziej płaskiego pędzla.

4. Uwielbiam płaskie i sztywne Peaches & Cream PC40 Owalny Precyzyjny Pędzel jest. Znakomicie sprawdza się w przypadku płynnych cieni i sypkich pigmentów (szczególnie pigmentów zmieszanych z medium). Ostra, owalna krawędź pędzla sprawia, że ​​idealnie nadaje się do tworzenia ostrych kresek (np. w celu uzyskania efektu wyciętego zagniecenia).

5. *Luxie 249 Detale rozmazywanie z zestawu Flawless Blending Set jest niewielka, płaska i sztywna, dzięki czemu idealnie nadaje się do precyzyjnego nakładania cieni na małe, trudno dostępne miejsca.

Cieniowanie – Krem

1. Każde spojrzenie zaczynam od nałożenia na powiekę bazy pod cienie, aby uzyskać długotrwały, żywy kolor. Moim ulubionym pędzelkiem do podkładu pod oczy jest pędzel *Real Techniques #308 od *Zestaw Essentials Eye Essentials. Ten pędzel to idealne połączenie płaskiego i puszystego; pozwala na nałożenie kremowego podkładu na powiekę wystarczająco nieprzezroczyście, a jednocześnie jest w stanie wyrównać krawędzie.

2. Sigma Beauty E58 Kremowy kolor to dobry płaski, gęsty pędzel do przesuwania po kremowych cieniach lub kremowych połyskujących/metalicznych odcieniach.

3. Peaches & Cream PC55 Pędzel do ust wspaniale jest nałożyć bazę pod oczy, aby uzyskać ostre załamanie. Pędzel jest cudownie płaski i spiczasty do tworzenia precyzyjnych linii.

Pędzle szczegółowe

1. Posiadanie małych pędzli jest szczególnie ważne podczas pracy nad szczegółami. Za precyzyjne podkreślenie narożników wewnętrznych szczególnie uwielbiam Zoeva 240 Luxe Petit Pędzel do Ołówek. To najmniejszy pędzel ołówkowy, jaki kiedykolwiek widziałem. Kupiłem dwa, aby mieć pewność, że zawsze mam kopię zapasową.

2. W celu uzyskania super cienkiej, precyzyjnej grafiki liniowej, By Melolops C2 Eyeliner Brush jest twoim najlepszym przyjacielem. Ten pędzel jest średniej długości i jest wystarczająco cienki, aby tworzyć cienkie pociągnięcia konturówką.

3. Aby uzyskać grubszą kreskę, uwielbiam Suva Beauty Six Twenty Brush. Suva Beauty produkuje cztery pędzle do konturówek o różnej długości i uwielbiam je wszystkie do różnych celów.

4. Zoeva 312 Szczegółowy pędzel do kresek to najostrzejszy pędzel kątowy, jakiego kiedykolwiek używałem. Dzięki niemu można uzyskać cudownie cienką linię na wkładkę. Szczególnie lubię używać go z pudrem do brwi, aby tworzyć podobne do włosów pociągnięcia, aby uzyskać bardziej naturalny wygląd brwi.

Obianuju Enworom