December 5, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Tatty Devine X Frida Kahlo

3 min read

Pomaluj własną rzeczywistość dzięki naszej nowej oficjalnej współpracy w zakresie biżuterii, Tatty Devine X Frida Kahlo. Wychodząc na 115. urodziny Kahlo, świętujemy tę pionierską meksykańską artystkę w stylu dwudziestoczęściową kolekcją biżuterii, inspirowaną jej pracami i biżuterią, którą sama nosiła. Zaprojektowana we wschodnim Londynie i wykonana ręcznie w hrabstwie Kent przez nasz kobiecy zespół, poznaj świat Fridy Kahlo dzięki tej pożądanej kolekcji wycinanej laserowo i ręcznie robionej biżuterii artystycznej

Poznaj model: artysta tekstylny z Meksyku Wiktoria Villasana!

Każda praca porusza tematy izolacji, namiętności, bólu i seksualności, co widać zarówno w pracach Fridy Kahlo, jak i jej eklektycznej, starannie wyselekcjonowanej kolekcji biżuterii. Inspirująca paleta połyskujących metalików, organicznych jasnych i klejnotów przekształca natychmiast rozpoznawalne motywy w przedmioty do noszenia. Miłośniczka sztuki? Podczas zwiedzania wypatruj nawiązań do surrealistycznych autoportretów i ludowych motywów kwiatowych Tatty Devine X Frida Kahlo.

Opraw swój styl podpisu za pomocą Frida Kahlo Kwiatowy Naszyjnik z Oświadczeniem. Inspirację czerpaliśmy z powtarzających się motywów kwiatowych we wczesnych pracach Fridy Kahlo: zakupionych przez Luwr w 1939 roku. W rzeczywistości było to pierwsze dzieło meksykańskiego artysty z XX wieku, które zostało nabyte przez znane na całym świecie muzeum! Rozkwitaj świeżymi naiwnymi kwiatami wyciętymi laserowo w warstwach połyskującego czerwonego, kremowego i niebieskiego akrylu, aby naśladować malowane na szkle kwiatki Kahlo.

Wywołaj moc kwiatów w naszym Frida Kahlo kwiatowy broszka – ten kawałek wyskakuje na każdym kolorowym fartuchu ‘fit lub malarza.

„Frida Kahlo zawsze była dla nas obu jedną z najbardziej inspirujących, ważnych i kultowych artystek;

Zaakceptowała swoją wyjątkowość, dokumentując każdą ozdobę. Dla Fridy liczyła się biżuteria

i stała się częścią jej tożsamości wizualnej, tak jak mamy nadzieję, że ta kolekcja stanie się częścią innych”.

Współzałożyciele, Rosie Wolfenden MBE i Harriet Vine MBE

Przeliteruj to w naszym Kolczyki Frida Kahlo Charm. Zainspirowani wiarą Kahlo w tradycję, a jednocześnie opierając się na nowoczesności, stworzyliśmy zestaw biżuterii wystarczająco jasny, by konkurować z meksykańskim domem Fridy Kahlo, La Casa Azul. Trzymaj swoje talizmany razem, sparuj z naszymi Frida Kahlo Charm Naszyjnik oświadczenie na Fridę pełną wdzięków dotykowych inspirowanych jej życiem i twórczością.

Od złotych brokatowych dłoni po drewniane palety farb i przyjemne perłowe kolibry, każda miniaturowa ikona jest indywidualnie zawieszona na motywie czarnej akrylowej koronki z recyklingu, nawiązującej do skomplikowanych wzorów w tradycyjnym stroju meksykańskiej tehuany.

“Stopy, po co was potrzebuję, kiedy mam skrzydła do latania?” Osiągnij nowe szczyty dzięki naszyjnikowi z kolibrem Fridy Kahlo. Symbol nadziei, ten delikatny marmurkowy ptak jest wykończony wytrawionymi i ręcznie wytatuowanymi skrzydłami – niegdyś porównywanymi do charakterystycznych brwi Fridy i widzianymi w jej najbardziej emblematycznym autoportrecie wiszącym na węzłach cierni wokół jej gardła… Podwój z parą uroczych Kolczyki z kolibrami Fridy Kahlo.

W 1948 roku, gdy jej stan zdrowia się pogarszał, Frida Kahlo stworzyła w tym roku tylko jeden obraz, autoportret na zamówienie przyjaciela, dr Samuela Fastlicta, uosabiający „dokładny wyraz moich emocji” – Frida przedstawiła się w tradycyjnym stroju tehuany, kultowym dla kultury meksykańskiej i warstwy biżuterii. Zainspirowany tą uchwyconą chwilą, przywitaj się z ozdobną współczesną pamiątką, Frida Kahlo Kamea Naszyjnik.

Potężny hołd dla dzieła Fridy Kahlo na temat dwoistości bólu serca i całości: surrealizm spotyka się z biżuterią Frida Kahlo Naszyjnik Serce. Ustaw, aby serca biły, shop naszej oficjalnej współpracy, Tatty Devine X Frida Kahlo, online i w sklepie teraz.