December 5, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Sunscreen Shout-Out! Avene Solaire UV Mineral Multi-Defense Sunscreen and Tinted Sunscreen 50+

3 min read

avene soliare top uv
TAK WSPANIALE!

Ten filtr przeciwsłoneczny jest w intensywnej rotacji, odkąd odkryłem go zeszłego lata.

Podejrzewam, że obie te złe dziewczyny będą dobre do ostatniej kropli! (Uwaga: jaki jest ostatni krem ​​przeciwsłoneczny, który skończyłeś?) Jestem na dobrej drodze do ukończenia obu nowych mineralne filtry przeciwsłoneczne w płynie od Avene ponieważ są TAK dobre.

Jak wiele łowców makijażu, zawsze grasuję… Zawsze szukam tej nieuchwytnej skóry „bez makijażu” – tylko najdelikatniejszego pokrycia, z wystarczającą ilością odcienia lub pigmentu, aby wyrównać dotyk, ale aby znaleźć coś, co zapewni wygląd bez makijażu, zapewni genialną ochronę przed słońcem, będzie lekkie jak piórko i nie pozostawi po sobie żadnego białego osadu? To legenda, a może po prostu internetowa plotka, wytwór wyobraźni miłośnika piękna… A może? Zaczynam wierzyć, że nowe filtry przeciwsłoneczne Avene Solaire są tak bliskie „tego jedynego”, jak tylko możesz, i tak, jeśli się zastanawiasz, oba z nich tworzą najbardziej naturalnie wyglądające zroszone wykończenie, więc tajemniczy wielbiciele założysz, że twój nadprzyrodzony blask jest naturalnym, rzadkim darem z niebios.

avene solaire uv przyciemniane wcześniej
Bez makijażu i bez kremu z filtrem…
avene solaire przyciemniane uv
A tutaj mam na sobie wersję Tinted jako moją bazę.

Zasadniczo to wszystko i worek ptysiów serowych. Po pracy w balsamie (jest bardzo cienki i bardzo szybko się wchłania) nie ma tłustej mazi, a oczy nie pieką, nawet po tym, jak się pocę.

avene solaire przyciemniane próbki uv

W wersji przyciemnianej, zamiast typowego zbyt różowego beżu, który wydaje się być kolorem większości przyciemnianych kremów przeciwsłonecznych, Avene wybrała ciemniejszy, średni odcień. Na pierwszy rzut oka wygląda bardziej jak bronzer, ale powinien pasować do większości odcieni skóry na podstawie komentarzy na stronie Avene, o ile dokładnie go zmiesza się. Jestem tan gal, a odcień i samo krycie są dla mnie absolutną perfekcją.

SKŁADNIKI, BARWIONE:
SKŁADNIKI AKTYWNE: TLENEK CYNKU (12%) SKŁADNIKI NIEAKTYWNE: WODA, C12-15 ALKYL BENZOATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PROPANEDIOL, JOJOBA ESTERS, TRIDECYL SALUCYLATE, METHYLHEPTYL ISOSTEARATE, POLIGLYCERYD/CAPRICATE , METYLOPROPANODIOL, KOKAPRYLAN, TLENKI ŻELAZA, KRZEMIONKA, AVENE TERMALNA WODA ŹRÓDŁA, CHLOREK SODU, POLYGLICERYLO-2 DIPOLYHYDROKSYSTEARYNIAN, GLIKOL KAPRYLOWY, BISABOLOL, ALANTOINA, ORYZA, LECIPROINTHER, ANNUTHUS , TOKOFEROL, EKSTRAKT Z LIŚCI ROSMARINUS OFFICINALUS (ROZMARYNU), GLUTAMINIAN CZTEROSODOWY, KWAS IZOSTARYNY, LECYTYNA UWODROWODNIONA, 1,2-HEKSANDIOL, WODOROTLENEK SODU.

SKŁADNIKI, BEZBARWNE:
SKŁADNIKI AKTYWNE: TLENEK CYNKU (12%) SKŁADNIKI NIEAKTYWNE: WODA, C12-15 ALKYL BENZOATE, PROPANEDIOL, JOJOBA ESTERS, TRIDECYL SALICYLATE, METHLHEPTYL ISOSTEEARATE, POLYGLYCERYL-4 DIISOSTEARYC, POLYATE- BALONTHON KAPRYLAN, KRZEMIONKA, AVENE TERMALNA WODA ŹRÓDŁA, CHLOREK SODU, POLYGLICERYLO-2 DOPOLYDROKSYSTEARYNIAN, GLIKOL KAPRYLOWY, BISABOLOL, ALANTOINA, EKSTRAKT Z OTRĄB ORYZA SATIVA (RYŻU), LECYTYNA, FENYLO-PROPANOL, OLEJANOWY EKSTRAKT Z LIŚCI, GLUTAMINIAN CZTEROSODOWY, DIOCTAN, KWAS IZOSTARY, 1,2-HEKSANDIOL, WODOROTLENEK SODU.

Suche łaty i pryszcze, które czasami dostaję (te szarpnięcia), które mogą być wymówką, żeby się odkleić, nie pojawiły się, gdy używam któregoś z tych filtrów przeciwsłonecznych, więc będę je trzymać blisko resztę lata, a może resztę mojego życia?! To wspaniałe stwierdzenie, ale kurde, to dobra rzecz.

Och, tak, na wypadek, gdybyś zastanawiał się, jak przyciemniona wersja ma się do Bliss Block Star (kolejny mineralny krem ​​przeciwsłoneczny z odcieniem gwiazdy rocka), Avene ma zroszone wykończenie, podczas gdy Block Star jest matowy. Avene ma również wyższy SPF na poziomie 50+ w porównaniu do 30 Block Star. Jednak oba są świetne!

Twój przyjazny uzależniony od piękna sąsiedztwa,

Karen

PS TGIF!