December 5, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Styl Toma Hollanda | Jak ubrać się jak superbohater Spidey

3 min read

Jak zdobyć styl gwiazdy filmowej Toma Hollanda?

Twoja przyjazna ikona stylu sąsiedztwa

Stroje Toma Hollanda

Tess Steinberg | Ostatnia aktualizacja: 29 czerwca 2022

Przyznam, że Tom Holland nie jest mój Spider-Male (Andrew Garfield na zawsze zachowa to wyróżnienie). Jest jednak najlepiej ubranym Spider-Manem.

Przepraszamy, ale to nie podlega dyskusji.

Jeśli jesteś fanem osobistego stylu 26-letniego brytyjskiego aktora (niezależnie od tego, gdzie znajduje się w twoim rankingu Spidey), czytaj dalej.

Poniżej 4 wskazówki, jak ubrać się jak Tom Holland:

1. Zachowaj ciekawe stroje dzięki bogatym kolorom, fakturom i wzorom

Styl Toma Hollanda

Holland może być równie dobrze znany ze swojego pozaekranowego stylu, jak ze swojego pozaekranowego romansu z jego miłosnym zainteresowaniem na ekranie.

To dlatego, że kiedy pojawia się na premierze na czerwonym dywanie lub pisze o swoim najnowszym projekcie, Niezbadany aktor upewnia się, że jego strój od stóp do głów jest w punkcie.

To, co sprawia, że ​​stroje Hollanda są tak niezapomniane? nie boi się dodać wizualnego zainteresowania do wyglądu.

Na przykład wzorzysty płaszcz nad wzorzystym kardiganem na środkowym zdjęciu powyżej działa, ponieważ oba są w tej samej rodzinie kolorów brązów. Wygląda jak seksowny róg obfitości i jestem tu po to.

Chcesz pójść w ślady Hollanda, ale zachować prostotę? Wybierz jeden wyróżniający się kawałek o bogatej fakturzejak brązowa zamszowa kurtka na zdjęciu powyżej po prawej stronie.

Reszta stroju jest bardzo prosta do odtworzenia – czarne spodnie, czarne eleganckie buty, białe guziki. To płaszcz, który podnosi cały wygląd do czegoś bardziej przyciągającego wzrok.

Kup tekstury i kolory w stylu Tom Holland:

2. Nie dzwoń do niego w swoim swobodnym stylu!

Styl casual Tom Holland

Nawet gdy Holland jest poza godzinami pracy, jego stroje są wyjątkowe i interesujące.

Jak uzyskać wygląd dla siebie? Skup się na swoich ulubionych przedmiotach w swojej szafie. Następnie zastanów się, jak je nosić w nowy i interesujący sposób.

Uwielbiam, jak Holland ponownie nosi przedmioty, takie jak obszerne chinosy i tenisówki Nike powyżej, z zupełnie innymi wynikami. Sweter po lewej świetnie sprawdzi się na randkę, a bardziej swobodny strój z kapturem jest idealny na codzienne sprawunki. Jak, powiedzmy, bieg po kawie!

Kupuj zszywki w stylu everyday:

3. Dobry krawiec jest tak dobry, jak supermocarstwo

Premierowy styl Toma Hollanda

Jeśli kochasz Spider-Gentleman: Bez drogi do domuW takim samym stylu jak Group SG, wiesz, że pojawił się i pokazał na tej ostatniej światowej trasie prasowej.

Ponieważ aktor nie jest wysokim facetem (Google mówi, że jest… 5’8 “), właściwe szycie jest kluczem do dopasowania.

Jak widać na powyższych zdjęciach, spodnie nie zalegają wokół kostek. Marynarki idealnie dopasowują się do ramion, a rękawy zawsze odsłaniają idealną ilość koszuli pod spodem.

Naprawdę jednak ta wskazówka nie jest zarezerwowana dla facetów poniżej przeciętnego wzrostu (który dla rekordu ma 5’9 cali). Ubranie dopasowane do Twoich proporcji to dobra rada dla każdego faceta!

I nie ograniczaj się tylko do formalnego stroju.

Tak wiele rzeczy wiszących w twojej szafie i upchanych w twoich szufladach przydałoby się trochę poprawić, od zwykłych koszul, które wydymają się z twojego torsu, po dżinsy, które są trochę (lub dużo) za długie.

Kupuj wystrojony styl Toma Hollanda:

4. Nie bój się prosić o pomoc

Tom Holland z Zendayą

Holland niedawno przyniósł jego (hem, rzekomy) stylista dziewczyny do własnego zespołu mody.

Prawo Płoć jest znany z tego, że pomaga Zendayi zdobywać najlepiej ubranych listing Hollywood teraz pomaga również Holandii.

Dobre wieści? Nie musisz być członkiem Avengers (lub mieć super-sławną dziewczynę), aby pracować z własnym stylistą.

Zarezerwuj sesję stylizacji wideo z członkiem Group SG, a Ty również możesz osiągnąć swój własny blask godny kontynuacji.

wszystkie obrazy: Pinterest