November 28, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

SPF Julianne Hough okrzyknięta „najlepszym przyjacielem” jest w super wyprzedaży w SkinStore w ten weekend

3 min read

Jak Julianne Hough podzieliła się z nami w zeszłym tygodniu, pielęgnacja skóry jest dla niej wszystkim – zwłaszcza latem.

„EltaMD to mój cel”, powiedziała we wspólnym wywiadzie ze swoją przyjaciółką i współpracowniczką i współzałożycielką Fresh Vine Wine, Niną Debrov (która może mieć osobisty sprzeciw wobec następnego oświadczenia). „Naprawdę stał się moim najlepszym przyjacielem”.

Traf chciał, że BFF gwiazdy jest już w sprzedaży – tak jak w całej linii, a cała twarz, ciało, zabarwione i czyste filtry przeciwsłoneczne— na sezonową wyprzedaż świąteczną w SkinStore do 5 lipca (użyj kodu JULY4, aby uzyskać 20-procentową zniżkę, a jeśli wydasz 150 USD+, otrzymasz darmowy zestaw SkinMedica Eye Illuminating Kit o wartości 150 USD).

Poza świetnymi ofertami i dodatkami, Hough nie jest jedyną gwiazdą, której marka liczy się jako fan: jak powiedziała nam EltaMD, „jest ich wiele”, w tym Kourtney Kardashian, Zac Efron, Kendall Jenner, Brooke Shields, Hailey Bieber, Kyle Richards, i Michelle Monaghan.

Jeśli nie masz pewności, od czego zacząć, kupujący SkinStore oceniają produkty beztłuszczowe, redukujące zaczerwienienia EltaMD UV Clear o szerokim spektrum SPF 46 (39 USD) jako szczyty, podczas gdy EltaMD UV Glow Tinted Broad-Spectrum SPF 36 (36,50 USD) to pomijalny, hialuronowy wybór, który jest również zdobywcą nagrody NewBeauty. A jeśli jesteś już fanem, nadszedł czas, aby zaopatrzyć się, ponieważ ta oferta obejmuje również pakiety duetów.

Znajdź lekarza

Znajdź nowe piękno „Najlepszy lekarz kosmetyczny” Blisko Ciebie