March 26, 2023

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Recenzja eyelinera Elf Intense Ink: łatwy do nałożenia eyeliner

3 min read

Czy jesteś również jedną z tych osób, które wypróbowały wszystkie sztuczki z tej książki, aby pozbyć się drżących dłoni podczas nakładania eyelinera? Ponieważ jestem. Za każdym razem, gdy oglądam samouczek makijażu na YouTube, skupiam się wyłącznie na tym, jak stabilne są ich dłonie podczas nakładania eyelinera i tuszu do rzęs. Większość sztuczek z eyelinerem polega na ukształtowaniu idealnego skrzydła za pomocą wielu przedmiotów, takich jak łyżka, kartonik lub taśma. Mogę należeć do mniejszości, kiedy mówię, że mój ulubiony glimpse to zazwyczaj nie skrzydlaty eyeliner. Właściwie bardziej wolę szczenięcy eyeliner, a do tego eyeliner musi być naprawdę cienki. Kiedy zobaczyłem zdjęcie kredki do oczu Elf Powerful Ink, wiedziałem, że muszę go kupić tylko po to, aby przetestować teorię.

Co to jest Intensywna kredka do oczu Elf?

Jest to eyeliner, który ELF reklamował jako „czarny czarny”. Powodem, dla którego zdecydowałem się go kupić, nie była jego pigmentacja. Wynikało to z grubego rozmiaru kredki do oczu. W dzisiejszych czasach kredki do oczu stają się coraz cieńsze i bardziej gładkie, co sprawiło, że zacząłem się zastanawiać, czy są stworzone tylko dla ekspertów. Pomyślałem, że ołówek o rozmiarze jumbo zapewni dobry chwyt, co zapewni stabilniejsze dłonie.

elf intensywny tusz do oczu
Źródło:

Wydajność kredki do oczu Elf Powerful Ink

Aplikacja: Przetestowałam, rysując najcieńszy eyeliner na górnej linii rzęs i sprawdziłam teorię, że duża kredka zapewnia dobrą przyczepność. Chociaż 10 eyeliner jest dobry do zwykłych eyelinerów, jest również doskonały do ​​skrzydlatych eyelinerów. Końcówka elf’s Ink Eyeliner lekko ugina się pod wpływem nacisku, co świetnie nadaje się do przekształcenia zwykłego eyelinera w eyeliner dla kota.

Opakowania: Opakowanie ELF zawsze było jednym z moich ulubionych. Po prostu wygląda naprawdę elegancko i drogo. Samo pióro jest również bardzo gładkie w trzymaniu i można powiedzieć, że jest wykonane z doskonałego materiału.

Pigmentacja: Podobnie jak wiele produktów, które obiecują znakomite rezultaty, a potem nie spełniają oczekiwań, Elf też to zrobił. Bez wątpienia pigmentacja eyelinera jest dobra, ale to nic nadzwyczajnego.

Noszenie: Miałam większe oczekiwania co do możliwości noszenia eyelinera, ale był on dobry tylko przez około 6 godzin. Dobrze, jeśli będziesz go nosić w tym czasie, ale na pewno nie wytrzyma 10 lub 12 godzin.

Końcowe przemyślenia

Z wielu używanych przeze mnie eyelinerów podobał mi się ten ze względu na łatwy chwyt. Osoby takie jak ja, których dłonie nie są tak stabilne, często uważają, że nakładanie eyelinera jest ryzykowne. Jeden drobny nieskoordynowany ruch, a potem przez następne pół godziny wszystko, co zrobisz, będzie równe obu liniowcom. Dzięki eyelinerowi Elf’s Intensive zyskałam większą pewność w nakładaniu eyelinera. Powiedziałbym, że jest naprawdę świetny dla początkujących.

Plusy

  • Niezwykle łatwy w użyciu
  • Produkt wysokiej jakości w niskiej cenie
  • Nie rozmazuje się
  • Świetne dla osób, które nie są ekspertami od eyelinerów

Drawbacks

  • Dobre tylko przez 5-6 godzin
  • Nie tak pigmentowany, jak w reklamie

Witajcie Czytelnicy! Co sądzisz o tej recenzji kredki do oczu Elf Rigorous Ink? Czy kiedykolwiek próbowałeś produktu Elf? Przeczytaj moją recenzję innych produktów Elf tutaj!