November 28, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Rare Beauty Kind Words Matte Lipstick Recenzja i próbki

3 min read

Jest coś wyjątkowego w zupełnie nowej tubce szminki. A tym bardziej, jeśli Twoja ulubiona marka właśnie wprowadziła nową formułę szminki, prawda? Byłam zachwycona, gdy usłyszałam, że Rare Attractiveness wprowadza na rynek nowe matowe pomadki. Poszedłem do mojej lokalnej Sephory kilka dni temu i mieli te piękne szminki na wystawie. Pobrałem więc wszystkie próbki i wybrałem jeden odcień z linii Scarce Attractiveness Type Words Matte Lipstick Line. Mieli też nowe konturówki do ust, więc poszedłem dalej i również je sprawdziłem.

Według witryny Sephora jest to „Maślana, bogata w pigment, miękka matowa pomadka, dostępna w wielu możliwych do noszenia odcieniach, która otula usta przez cały dzień”.

Rzadkie piękno miłe słowa
Szminki i konturówki do ust Rzadkie piękno miłe słowa

Opakowanie szminki matowej rzadkiej urody rodzaju słów

Doceniam opakowanie Rare Natural beauty. Jeśli zobaczysz produkt Rare Elegance, możesz powiedzieć, że jest to produkt Rare Elegance. Ta kula do szminki ma białawą obudowę z nazwą marki napisaną z przodu. Posiada nasadkę, którą wciskasz, a następnie wyciągasz szminkę.

Rzadkie piękno miłe słowa
Odważna szminka Scarce Natural beauty

Matowa szminka Method Of The Uncommon Beauty Variety Words

Strona Sephora stwierdza: „Selena chciała stworzyć klasyczną pomadkę, która jest naprawdę wygodna. Ta innowacyjna, elastyczna formuła porusza się wraz z ustami, zapewniając miękki, bogaty w pigmenty kolor, który utrzymuje się przez cały dzień, jednocześnie pozostawiając usta miękkie, odżywione i nawilżone — jest dostępna w tych samych 10 dopasowanych odcieniach, co matowa konturówka do ust Form Phrases. Jest również wegański, wolny od okrucieństwa i dostępny w opakowaniach nadających się do recyklingu”.

Shades Of The Exceptional Natural beauty Form Text Matte Lipstick

 • Mocna – bogata czekolada
 • Utalentowany – głęboko zakurzona śliwka
 • Zabawa – neutralny fiolet
 • Kreatywna – wyciszona brzoskwinia
 • Skromny – różowofioletowy
 • Daring – głęboka jagodowa róża
 • Deserving – wyciszony fiolet
 • Intelligent – ciepły brąz nude
 • Żywy – różany
 • Utalentowany – prawdziwy neutralny beż
Szminki i konturówki do ust Rzadkie piękno miłe słowa
Swatches Of The Scarce Beauty Type Słowa Szminki I Konturówki do ust

Moje doświadczenie

Kiedy oglądałem te szminki Unusual Beauty Type Phrases, zdałem sobie sprawę, że zakres odcieni jest bardzo neutralny. Nie ma tu odważnych czerwieni ani gorących różów. Więc jest tu przynajmniej jeden kolor dla każdego, jeśli lubisz tego rodzaju odcienie. Na moim średnim odcieniu NC 35 – NC 37, Chanel 40 Beige, niektóre jaśniejsze odcienie mnie wypłukały. Mogłabym je nosić, gdybym miała odważniejsze spojrzenie lub gdybym sparowała je z błyszczykiem. Ale to byłoby za dużo pracy. Chcę móc po prostu przeciągnąć szminkę i iść. Wybrałem więc jeden z odważniejszych odcieni – Bold.

Formuła jest matowa, ale nie wysusza. Jest bardzo aksamitna i gładka. Niektóre jaśniejsze odcienie zaakcentowały moje linie ust, ale ciemniejsze odcienie tego nie zrobiły. Również nałożenie odrobiny balsamu do ust przed nałożeniem pomadki rozwiązało 10 issue. Te pomadki są bardzo napigmentowane. Wystarczy jedno przesunięcie. Te również nie są dowodem na przeniesienie.

Dopasowane konturówki do ust przedłużą trwałość koloru. Ale nie zakładam konturówek za każdym razem, gdy noszę pomadki. Więc nie kupiłem żadnego. Ale obejrzałem je obok odpowiedniego odcienia szminki.

Plusy

 • Aksamitnie gładka formuła
 • Wegańskie i wolne od okrucieństwa

Drawbacks

 • Niektóre odcienie podkreślają linie ust
 • Bez odważnych czerwieni, pomarańczowych czerwieni lub gorących różów (może później będą więcej kolorów)

Gdzie kupić

Matowa szminka Scarce Elegance Type Words – 20 USD
Sephora
Konturówka do ust Uncommon Attractiveness Form Text – $15
Sephora

Śledź mnie na Instagramie @blushnbasil, jeśli jeszcze nie jesteś. Zamieszczam tam zdjęcia tekstur, rolki i inne zabawne treści związane z urodą i makijażem.

Cytaty motywacyjne
cytaty