December 5, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Przewodniki NAJO | Jak wybrać rozmiar pierścionka – Najo

2 min read

Czwartek, 26 maja 2022 CEST

Pierścionki to ponadczasowe elementy biżuterii, które były noszone na przestrzeni wieków, sięgające czasów starożytnego Egiptu. Dzięki szerokiej gamie wirujących, odważnych, delikatnych i delikatnych pierścionków do wyboru, możesz nie tylko utknąć w wyborze, ale także w swoim rozmiarze pierścionka.

Idealne dopasowanie

Jeśli chodzi o wybór rozmiaru pierścionka, kluczem jest znalezienie rozmiaru idealnie dopasowanego do palca. Więc jakie jest idealne dopasowanie? Idealnie, przy wyborze rozmiaru pierścionka, powinien on przechodzić przez knykcie z pewnym tarciem podczas zakładania i zdejmowania. W różnych temperaturach Twoje dłonie mają tendencję do zmiany rozmiaru, gdy jest chłodno, a temperatura spada, możesz zauważyć, że palce się kurczą. Natomiast w środku lata stają się spuchnięte. Dzięki temu, że pierścionek jest dopasowany do kostki i wygodnie leży, może pozostać na palcu, nie spadając zimą i nie będąc zbyt ciasnym latem.

Type dzwonków

Niezależnie od tego, czy chcesz zrobić wrażenie i wzmocnić pancerz za pomocą Pierścienia szlaku, czy też uprościć sprawę dzięki Pierścionkowi z Niebiańskiej Perły, wybór rozmiaru pierścionka może być trudny.
Zapoznaj się z poniższymi wskazówkami NAJO dotyczącymi wyboru rozmiaru pierścionka.

Szerokie pasma

Styl pierścionka może zmienić rozmiar pierścionka, a szerokie pierścionki zajmują więcej miejsca na palcu ze względu na większą powierzchnię. W takim przypadku upewnij się, że dobierasz rozmiar, aby upewnić się, że pierścionek dobrze pasuje i nie jest zbyt ciasny.

Wąskie pasma

Jeśli chcesz zachować prostotę i nosić delikatne fasony. wybierz swój normalny rozmiar pierścionka, ponieważ będzie on idealnie leżał na twoim palcu.

Zwężające się paski

Pozwalająca na pełny ruch palca i bez obciążania dłoni, zwężająca się opaska jest idealnym rozwiązaniem. Ma mocny cios na górze, a pasek zwęża się pod palcem.

Aby uniknąć zmatowienia pierścionków, użyj ściereczki czyszczącej NAJO i sprayu do czyszczenia NAJO, aby przywrócić blask pierścionkom.