December 5, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Prezentacja biżuterii drukowanej 3D: THE UNITY RING

2 min read

Cooksongold prezentuje pierścionek jedności…

Pierścień Unity sprawdza granice kreatywności i był idealnym elementem pokazowym, aby ożywić nasz pomysł za pomocą naszej usługi drukowania 3D. Dzięki misternym detalom dłoni i delikatnej naturze elementu łączącego piękny kamień szlachetny, była to świetna kreacja od początku do końca dla idealnego wydruku 3D.

Inspiracja dla pierścionka jedności:

Pierścionek został zainspirowany ideą spójności oraz możliwościami zarówno pracy, jak i wspólnego działania jednostek. Chcieliśmy reprezentować harmonię między ludźmi i wpadliśmy na pomysł, aby dwie ręce współpracowały, aby trzymać „coś” razem. Jest to pokazane, gdy trzymany jest kamień topazowy, a pierścień nazywany jest pierścieniem „jedności”.

Materiał, na który zdecydowaliśmy się zastosować:

Chcieliśmy współcześnie wyglądający klasyczny element i wymyśliliśmy 10 component w kolorze srebrnym podczas projektowania. Srebro to piękny, ponadczasowy metallic szlachetny, który pasuje prawie do wszystkiego. Idealnie pasuje do projektu, aby być pierścionkiem dla wszystkich.

Niebieski klejnot:

Niematerialność niebieskiego jest kluczem do wielu jego symbolicznych znaczeń. Kamień z niebieskim topazem wydawał się idealnie pasować, gdy myślimy o konotacjach niezawodności, inspiracji, lojalności i zaufania pasujących do koloru niebieskiego, który jest dokładnie tym, co chcemy, aby reprezentował nasz pierścionek.

Dodatkowe komentarze:

W sumie ze szczegółowych przemyśleń projektowych, wybierając kolor i materiał uwzględniono, co oznacza jedność. Chcieliśmy, aby wyjątkowy, ale nadal nadający się do noszenia eksponat reprezentował coś, co było dla nas ważne. W cooksongold pracujemy jako zespół i utrzymujemy jedność we wszystkim, co robimy, i właśnie dlatego powstał pierścień jedności. To był naprawdę płynny i przyjemny proces projektowania. Ożywienie tego dzieła w ciągu zaledwie kilku dni.

Zobacz nasz proces tworzenia:

Tworzyć:

Wgrywać:

Wydrukować:

Udaj się do naszego portalu drukowania 3D, aby już dziś rozpocząć proces kreatywnego projektowania!

Zachowaj to na później

Autor: Amarah Mann