November 28, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

PowerXL 7-Quart Digital Air Fryer Possibly Just $54.99 Shipped on Target.com (Regularly $150)

2 min read

kobieta trzymająca pudełko z frytownicą powietrzną powerXL

Ta oferta frytownic powietrznych jest w sam raz na Concentrate on!

Pospiesz się do Cel gdzie możesz to zdobyć PowerXL 7-kwarta cyfrowa frytownica powietrzna za jedyne 69,99 USD wysłane (zwykle 149,99 USD)!

Przy GORĄCYCH letnich temperaturach nadszedł czas, aby pominąć tradycyjne pieczenie w piekarniku, które nagrzewa Twoją kuchnię i rozpalić to Frytownica powietrzna PowerXL! Ta frytownica o pojemności 7 litrów może przygotować wystarczającą ilość jedzenia dla małej rodziny — szybko i łatwo!

Ta frytkownica powietrzna jest wyposażona w dziesięć wstępnie ustawionych funkcji i regulowany termostat, dzięki czemu możesz dostosować ją dokładnie do tego, czego potrzebujesz. Co więcej, umożliwia gotowanie chrupiących, pysznych potraw bez oleju — co jest o wiele zdrowszą opcją! Dodatkowo części, które można myć w zmywarce, sprawiają, że sprzątanie po posiłku jest łatwe i proste!

frytownica powietrzna powerxl vortex z talerzem żywności

Na płocie? Sprawdź te 5-gwiazdkowe recenzje…

Tak więc ostatnia frytownica powietrzna, jaką mieliśmy, była kilka lat temu i nie byliśmy pod wrażeniem. Ten jest niesamowity. Wykonuje zadanie. Używamy go prawie codziennie. Łatwo się go czyści. Mieści dużo jedzenia. Zazwyczaj mogę w tym ugotować białko dla czteroosobowej rodziny. Zrobiliśmy kurczaka, ryby, krewetki, pizzę, quesadille i hamburgery. Prawie wszystko w tym. Kochamy to. Nie używaj żółtego curry do jedzenia w tym produkcie, ponieważ będzie plamić. To mój jedyny oszust. Wyobrażam sobie, że któryś z nich się poplami.


Świetny zakup — zacząłem jeść zdrowiej i czyściej. Usuwa cały tłuszcz i nadaje potrawom wspaniały smak. XL jest idealny do gotowania każdej potrawy w kilka minut. Czasy gotowania są różne. Miałem trochę korekt, nie za dużo, ale wciąż trochę. Bardzo łatwo jest też wyczyścić, bez większego bałaganu.


Uwielbiam tę frytownicę powietrzną! Używam go do robienia hamburgerów, skrzydełek z kurczaka, kiełbasek, boczku, do gotowania warzyw, a potem trochę. Wszystko, co do tej pory zrobiłem, wyszło bardzo dobrze ugotowane i pyszne. Jest też bardzo szybki. Nie mam żadnych skarg i bardzo się cieszę, że dostałem tę frytownicę powietrzną.


Sprawdź tutaj kilka świetnych przepisów na swoją nową frytownicę powietrza…