December 5, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Pospiesz się, aby zdobyć BEZPŁATNY i ŁATWY kredyt Amazon o wartości 2 USD na Prime Day

1 min read

Pakiety Amazon na werandzie

Zdobądź DARMOWY kredyt Amazon!

Pospiesz się do Amazon Afirm Hub gdzie Key Associates mogą zdobyć A DARMOWE 2 USD kredytu Amazon do wykorzystania w Key Day!

Wszystko co musisz zrobić to udaj się tutajprzewiń do dołu strony (przewijaj dalej, nawet jeśli wydaje się, że ekran się jeszcze nie porusza – tak!), a następnie przewiń z powrotem na górę strony i poszukaj dużego koła z napisem „Uznanie dla ty!”

Gdy zobaczysz wiadomość, dowiesz się, że zarobiłeś DARMOWY kredyt Amazon w wysokości 2 USD. W ciągu następnych 2 godzin powinieneś otrzymać wiadomość e-mail z instrukcjami, aby ją odebrać i zrealizować. (Otrzymałem kredyt niemal natychmiast, więc pamiętaj, aby sprawdzić swoją skrzynkę odbiorczą!)

Nie jesteś członkiem Amazon Prime? Zarejestruj się na bezpłatny 30-dniowy okres próbny tutaj dzięki czemu możesz zdobyć punkty i kupować najgorętsze oferty Amazon Primary Day!

bezpłatny kredyt Amazon od afirm na dzień Prime

Jest tylko 3125 kredyty dostępne każdego dnia, więc jeśli nie dostaniesz go dzisiaj, możesz spróbować również jutro! Istnieje limit jednego kredytu na konto i będziesz mógł go wydać podczas Primary Day, 12-13 lipca, na kwalifikujący się zakup Amazon! Pamiętaj, że środki wygasną 13 lipca o północy czasu PST, więc możesz ustawić sobie przypomnienie, aby nie przegapić.

To jest takie łatwo sposób na zdobycie kredytu, aby zaoszczędzić jeszcze więcej na zakupach w Prime Working day!

Dzięki tym ofertom możesz zarobić do 200 USD w kredytach!