December 5, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Participate in the 2022 Cost of Doing Business Study by June 30

3 min read

Nie przegap okazji, aby przetestować swoją firmę. Termin udziału w Północnoamerykańskie Stowarzyszenie Sprzętu i Farb(NHPA) Badanie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej w 2022 r. jest ta środa, 30 Czerwca.

Każdego roku to finansowe narzędzie do analizy porównawczej dostarcza dane i spostrzeżenia, które pozwalają sprzedawcom detalicznym zwiększać zyski i opracowywać strategie na rzecz ich finansowej przyszłości i sukcesu. Uczestnictwo jest bezpłatne, łatwe i całkowicie poufne.

Za udział w badaniu otrzymasz bezpłatną kopię badania (o wartości 499 USD), spersonalizowaną analizę finansową z wynikami finansowymi Twojej firmy w porównaniu ze średnimi branżowymi, generator scenariuszy „co jeśli” do obliczania, jak małe zmiany mogą mieć duży wpływ wpływ i wskaźniki finansowe Twojej firmy oraz inne wskaźniki finansowe.


O Badanie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej w 2022 r.

Od ponad 100 lat NHPA zbiera na potrzeby badania informacje od niezależnych sprzedawców detalicznych. Poszczególne dane finansowe są objęte ścisłą poufnością, a dane finansowe i operacyjne będą publikowane wyłącznie w formie zbiorczej. Kliknij tutaj uczyć się więcej.


Jak uczestniczyć

Brać udział w Badanie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej w 2022 r. otrzymać bezpłatny dostęp do wyników badania i spersonalizowanej analizy finansowej. Wybierz jeden z czterech prostych sposobów udostępniania informacji:

Prześlij to
Ukończ on the net Koszt prowadzenia badania biznesowego Formularz i prześlij dokumenty finansowe na koniec roku 2021.

Wyślij go e-mailem
Wysłać informacje o Twojej firmie oraz sprawozdania finansowe na koniec roku 2021 dla NHPA CFO Davida Gowana at [email protected].

Wyślij ankietę
Wydrukuj i uzupełnij Badanie korzystając z danych finansowych na koniec roku 2021 i wyślij je do NHPA.

Wyślij swoje oświadczenia
Wypełniać sekcja informacji o firmie w ankieciedołącz kopię sprawozdania finansowego na koniec roku 2021 i wyślij je do NHPA.

Adres pocztowy NHPA:
Do wiadomości: Koordynator CODB NHPA
1025 E. 54. ul.
Indianapolis, IN 46220


3 powody, dla których warto wziąć udział

Oto trzy powody, dla których powinieneś przesłać swoje informacje do Koszt prowadzenia badania biznesowego.

 1. Otrzymasz bezpłatną kopię wyników badania (o wartości 499 USD).
  Dla Twojego udział w badaniuotrzymasz bezpłatną kopię badania z 2022 r. wraz ze spersonalizowaną analizą finansową wyników finansowych Twojej firmy w porównaniu ze średnimi branżowymi.
 2. Udział w Koszt prowadzenia badania biznesowego może pomóc Ci porównać Twój biznes.
  Twoja spersonalizowana analiza finansowa obejmuje złożone sprawozdania finansowe, wskaźniki, scenariusze „co jeśli” i strategiczny model zysku. Generator scenariuszy „co, jeśli” może pomóc Ci obliczyć, jak małe zmiany mają duży wpływ. Identyfikuj nowe możliwości finansowe dla swojej firmy, korzystając z danych finansowych badania, aby:
  – Określić sposoby obniżenia kosztów i zwiększenia zysków.
  – Zidentyfikuj sposoby na poprawę średniej wielkości transakcji i zmniejszenie kosztów wynagrodzeń.
  – Oceń zwrot marży brutto z inwestycji.
 3. Twoje zgłoszenie pomaga innym sprzedawcom takim jak Ty.
  Jako niezależni sprzedawcy jesteśmy razem silniejsi, a Koszt prowadzenia badania biznesowego nie jest wyjątkiem. Im więcej detalistów bierze udział, tym lepsze wyniki badania.