November 28, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Nihaojewelry Bestsellery w lipcu – Nihaojewelry Blog

3 min read
bestsellery nihaojewelry w lipcu
bestsellery nihaojewelry w lipcu

Aby Twój butik odniósł sukces, musisz sprzedawać produkty cieszące się dużą popularnością. Jednak znalezienie popularnych produktów do sprzedaży może być wyzwaniem.

Nie martw się, Nihaojewelry, profesjonalna hurtownia biżuterii i akcesoriów, dostarczy Ci rzeczy, które warto sprzedać na podstawie naszych danych. Te pozycje mogą dać Ci pomysł na wybór opłacalnych nowych produktów.

Przejrzyj naszą listę bestsellerów Nihaojewelry w lipcu, aby zainspirować nowe pomysły biznesowe.

Bestsellery Nihaojewelry w lipcu 2022

Numer 1: Stal nierdzewna

Większość biżuterii ze stali nierdzewnej Nihaojewelry jest pozłacana 18-karatowym złotem i wysadzana kolorowymi cyrkoniami lub perłami. Te klejnoty są znane z tego, że nie uczulają, nie rysują, a także nie rdzewieją i są niedrogie.

Kup więcej biżuterii ze stali nierdzewnej hurtowo tutaj: https://bit.ly/3PBuGf

Major 2: Modne torebki

Torebka Tote to jeden z bestsellerów tego miesiąca. Według Bazar harfara, lekka i błyszcząca to jeden z trendów torebkowych 2022 roku. Nic więc dziwnego, że torby na zakupy w kolorach makaronu/cukierków są tak popularne.

Cechy najlepiej sprzedających się toreb damskich w lipcu:

  • Kolor makaronikowy/kolor cukierkowy
  • Duża pojemność
  • Uchwyt lub crossbody
  • Zapięcie na zamek lub klapkę, kieszeń wewnętrzna
  • Gładka sztuczna skóra

Kup więcej toreb modowych hurtowo tutaj: https://bit.ly/3RWdPPb

Best 3: opaska na głowę w kolorze cukierków / pazury do włosów

Akcesoria do włosów to have to-have na lato. Trendy w akcesoriach do włosów zawsze pojawiają się i znikają. Oprócz olśniewających opasek na głowę, TikTok przywrócił klipsy do pazurów z lat 90-tych.

Dostępnych jest wiele opasek na głowę i pazurów w różnych kształtach i kolorach. A wszystkie są w niskich cenach od ,5 do 1,5 USD.

Znajdź więcej akcesoriów do włosów hurtowo tutaj: https://bit.ly/3J0lMyV

Top 4: Kolekcja bransoletek

Nihaojewelry oferuje hurtowe bransoletki dostępne do odsprzedaży z różnych materiałów, z których najpopularniejsze to bransoletki ze stali nierdzewnej, bransoletki z kamienia naturalnego i bransoletki z koralików. A popularne elementy najlepiej sprzedających się bransoletek to kwiatowe, motylkowe i geometryczne.

Kup więcej modnych bransoletek hurtowo tutaj: https://little bit.ly/3b6mNsz

Top rated 5: Letnie okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne są zawsze koniecznością na letnie wyjścia, więc jeśli sprzedajesz okulary przeciwsłoneczne, nie przegap tego sezonu! Od czasu pandemii uwaga klientów przesunęła się z oprawek na soczewki. Soczewki w jasnych kolorach zyskują na przyczepności. Modne jest wszystko, od delikatnych błękitów i różów po lustrzane soczewki. Co więcej, popularność zyskują również okulary przeciwsłoneczne z acetatu lub akrylowe.

Najlepiej sprzedające się okulary przeciwsłoneczne Nihaojewelry w lipcu:

Więcej hurtowych okularów przeciwsłonecznych: https://bit.ly/3RTWkPH

Pierwsza szóstka: Zapasy na imprezę

Nihaojewelry niedawno dodało dużą liczbę nowych przedmiotów na imprezę. Niezależnie od tego, czy są to dekoracje na przyjęcia, upominki na przyjęcia czy inne powiązane przedmioty, znajdziesz je wszystkie tutaj.

Zaopatrzenie imprezowe Nihaojewelry Bestsellery:

Więcej artykułów na imprezę: https://little bit.ly/3BgMnps

To wszystko dla bestsellerów Nihaojewelry w lipcu. Jeśli chcesz znaleźć modne produkty do odsprzedaży, wejdź na naszą stronę internetową: https://bit.ly/3b3UZ8c.


Wyświetlenia posta:
357