November 28, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Need Sneakers for a Summer Adventure? Nike ACG’s Got You Covered

2 min read

Od kilku lat techniczny sprzęt outdoorowy rozbija głowę w modzie. Salomon jest teraz sprawdzany w tym samym zdaniu, co Comme des Garçons Jil Sander i Arc’teryx współpracowali ze sobą. Mówiąc najprościej: ubieranie się, jakbyś był gotowy do pokonania szlaku, nigdy nie wyglądał tak dobrze. Jeśli chcesz odświeżyć swoje letnie kicksy odrobiną gorpcore’u, to najnowsza propozycja inspirowanej wędrówkami sub-labelu Nike All Circumstances Gear (ACG) zapewni Ci ochronę.

Firma Nike ACG rozpoczęła działalność pod koniec lat 80., produkując chrupiący sprzęt dla wielkich wędrowców, poszukiwaczy przygód na świeżym powietrzu i tym podobnych. W połowie 2010 roku zyskał elegancką metamorfozę dzięki projektantowi Errolsonowi Hugh i wkrótce został przyjęty przez największe miasta mody na całym świecie. Jednak drogi Hugh i symbol Swoosh rozeszły się w 2018 roku, a ACG zaczęło wracać do swojej spuścizny jako inspirowanej stylem classic marki turystyki pieszej. (Na szczęście marka trzymała się niektórych zaawansowanych technologicznie szczegółów, z których słynął Hugh.) W 10 weekend kilka naprawdę doskonałych tenisówek, od casualowych slip-onów do klasycznych wędrówek z lat 90.

Jest ACG Moc 3.5, wsuwane buty sportowe wykonane z lekkiego materiału z wytrzymałą, przyczepną podeszwą. Buty Nike ACG Air Mada, pierwotnie zaprojektowane w 1994 roku, mają tradycyjne kolory i tę samą oryginalną blokadę kolorów. Jeśli szukasz czegoś bardziej uniwersalnego, ACG Lowcate z pewnością załatwi sprawę. A dla prawdziwych wojowników szlaku jest ACG Mountain Fly Minimal, specjalnie zaprojektowany do trudnego terenu z podeszwą środkową Respond, która zapewnia pluszowy komfort przez cały dzień.

Te trampki są nastawione na wydajność, tak, ale nadal mogą pasować do reszty Twojej garderoby, tak jak robią to inne trampki. Połącz je z lejącymi się lnianymi spodniami lub postaw na outdoorowy look z szortami inspirowanymi wędrówkami — wybór należy do Ciebie. Po prostu wiedz, że tenisówki Nike ACG to szczytowe osiągi i wysokiej klasy styl w jednym eleganckim opakowaniu.