December 5, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Nasz ekranowany w wystroju ganku!

5 min read

Pokazany w odsłonięciu ganku! A przynajmniej połowę. Mamy jeszcze inną stronę do zrobienia, ale nie wiem jeszcze, co chcę tam zrobić!! Jestem otwarta na sugestie, więc powiedz mi je w komentarzach poniżej!

W każdym razie jestem bardzo podekscytowany dzieleniem się przestrzenią z wami, ponieważ jestem w niej zakochany! Nie tylko to, ale jestem zakochany w fakcie, że wszystkie przedmioty, które dostarczaliśmy, są niedrogie! Więc połączyłem je wszystkie dla was w dzisiejszym wpisie na blogu!


1. ZESTAW MEBLI 4-CZĘŚCIOWY | 2. STOLIK | 3. DYWAN | 4. TACA WIKLINOWA | 5. SZTUCZNE DRZEWO OLIWKOWE | 6. DREWNIANE KORALIKI | 7. LATARNIA | 8. ŚWIECA

Gwiazdą serialu jest zdecydowanie zestaw mebli ogrodowych firmy Better Homes and Gardens. Ten zestaw jest nie tylko przystępny cenowo, ale także jest wycofywany, co czyni go jeszcze bardziej przystępnym cenowo. Zacznę od stwierdzenia, że ​​dziwnie się czuję, gdy mówię, że coś jest niedrogie, a kilka zdań później mówię, że to setki dolarów. Ha! Czują się jak oksymorony. Ale spędziłem wiele godzin, szukając online Meble ogrodowe i mówię ci wiele razy, kiedy widzę jedno krzesło za ponad 1000 dolarów, które chcę na moje podwórko. Czasami wiele tysięcy dolarów. Więc fakt, że możesz to wszystko zdobyć czteroczęściowy zestaw za mniej niż 700 $ to absolutna kradzież! Szczerze mówiąc, wydaje mi się, że wygląda bardzo drogo, jakbym kupił go w jednym z tych super-wysokiej klasy butikowych sklepów internetowych.

Jeśli potrzebujesz czteroczęściowy zestaw który jest dostarczany z dwuosobową kanapą, dwoma krzesłami i podnóżkiem. Połączę to dla was, ale zamierzam również połączyć mniejszy zestaw, który jest ttrzy sztuki z dwoma krzesłami i mniejszym stołem to też jest naprawdę piękne. Niemal zastanawiam się, czy mogę zmieścić te dwa krzesła w przestrzeni, jeśli rozstawiłem rzeczy trochę bardziej, tylko dlatego, że tak bardzo je kocham i jest tak przystępny, że kosztuje niewiele poniżej 350 USD.


ZESTAW 4-CZĘŚCIOWY | ZESTAW 3-CZĘŚCIOWY

Naprawdę chciałem się upewnić, że dywany które umieściłem w osłoniętym ganku nie były białe. Jak wiecie, mam w domu dużo białych dywanów. Ale biorąc pod uwagę, że jest to przestrzeń na wpół na zewnątrz, wiedziałem, że po prostu nie poleciałbym na dywan. Jest zakryty, więc wszystko będzie dobrze, ale z pewnością kilka mokrych stóp będzie biegać przez zasłonięty ganek. Więc mam te Dywany 7 x 10′ dla obu poniżej 150 USD za sztukę! Niesamowita cena za dywan tego rozmiaru. Możesz również uzyskać 5 x 7′, jeśli jest to rozmiar, którego potrzebujesz, a jest jeszcze bardziej przystępny cenowo za mniej niż 80 USD! Ich jakość jest niesamowita dywany i po prostu uwielbiam ich wygląd. Nadal daje mi ten lekki i przewiewny wygląd, którego chcę, bez całkowitej bieli. Jeden z nich można zobaczyć na tych zdjęciach. Drugi, który dostałem, znajduje się po drugiej stronie osłoniętego ganku.


1. ZESTAW MEBLI 4-CZĘŚCIOWY | 2. STOLIK | 3. DYWAN | 4. TACA WIKLINOWA | 5. SZTUCZNE DRZEWO OLIWKOWE | 6. DREWNIANE KORALIKI | 7. LATARNIA | 8. ŚWIECA

Wiedziałem, że chcę trochę stoliki boczneale nie chciałem wydawać ani trochę i byłem bardzo szczęśliwy, że znalazłem te naprawdę ładne żelazne stoliki boczne z tym wspaniałym detalem. Są przystępne dla stolik i po prostu wspaniały!

Pisałem o tym taca z wikliny wcześniej i absolutnie uwielbiam używać go jako małej tacy! Wszystko na stole podnóżka kosztuje mniej niż 30 USD i może być używane na wiele różnych sposobów. Mam też jedną w naszej pralni do przechowywania kanistrów. To także Lepsze domy i ogród. Myślę, że prawie wszystko na tym blogu jest koniecznością, naprawdę kocham ich rzeczy. Ha! I jest ponad 70 recenzji, więc sprawdź to!

Wewnątrz umieściłem to piękna biała świeca oraz drewniane koraliki kombinezon daje mi uspokajające uczucie, kiedy na nie patrzę. Może to dlatego, że świece nazywają się „Spokój”. Ha!


1. ZESTAW MEBLI 4-CZĘŚCIOWY | 2. STOLIK | 3. DYWAN | 4. TACA WIKLINOWA | 5. SZTUCZNE DRZEWO OLIWKOWE | 6. DREWNIANE KORALIKI | 7. LATARNIA | 8. ŚWIECA

ja też używam sztuczne drzewa oliwne w całym moim domu. Myślę, że pięknie uzupełnia przestrzeń i bardzo ją kocham. Postawiłem mój mały domek na farmie latarnia obok tego. Na razie leży na podłodze, ale w końcu będę miał mały stolik albo coś, na czym mógłbym go postawić. Żałuję, że nie przesunęłam go trochę na tych zdjęciach, żebyście lepiej to widzieli, ale jest piękny! I tak niedrogie! używam te do dekoracji w moich zabudowach, ponieważ tak bardzo je kocham.

I wreszcie, co nie mniej ważne, jest to absolutnie oszałamiające dom z koralikami oprawione w kwiatową sztukę. Kocham wszystko związane z tym! I to tylko 14,97 dolarów! Pośpiech, pośpiech, jak najszybciej, aby zdobyć to, zanim się sprzeda. Jedyne, co jest mi smutne w związku z tym, to to, że nie robią tego w większym rozmiarze, ponieważ bardzo chciałbym mieć taki ogromny w moim domu. Ale rozmiar jest naprawdę ładny jak na mniejszą przestrzeń. Właściwie myślę, że może nawet dostanę kolejną, ponieważ chcę ją umieścić w jednej z naszych łazienek, ponieważ uważam, że jest piękna do łazienki sztuka.


DREWNIANE KORALIKI SZTUKA OPRAWIONA

Och, żarty, ostatnia rzecz, którą chcę powiązać – bo kupiłem to za przestrzeń, ale właśnie dostałem to dzisiaj i zrobiłem wczoraj te zdjęcia – czy to jest piękne naturalna i biała pleciona latarnia zewnętrzna na baterie! Wewnątrz znajduje się również wyjmowana świeca LED. Jest tak ładnie i idealnie pasuje do tej atmosfery! Występuje w małych średnich i dużych. Mały ma poniżej 20 USD, a duży poniżej 40 USD i jest wspaniały! Gdybym znowu nie wiedział lepiej, pomyślałbym, że pochodzi z super-wysokiej klasy sklepu!


Pomóż mi wybrać!

Cóż, to wszystko dla mnie! Mam nadzieję, że kochacie tę przestrzeń tak samo jak ja i mam nadzieję, że zainspiruje Was do urządzania przestrzeni w swoim domu. Lub nawet jeśli znajdziesz jedną lub dwie rzeczy, które lubisz w świetnej cenie, która mnie uszczęśliwia! Dziękuję za przybycie na mojego bloga i wspieranie mnie jak zawsze.

Och, zanim odejdziesz, powiedz mi w komentarzach poniżej, co Twoim zdaniem powinniśmy zrobić z drugą stroną zasłoniętego ganku! Myślę, że może jakiś kącik śniadaniowy, gdzie ustawiamy stół, żeby rano napić się kawy. Albo po prostu zjedz kolację z przyjaciółmi, kiedy przyjdą. Co myślisz? Poniżej połączyłem kilka rzeczy, które moim zdaniem byłyby naprawdę świetne w tej przestrzeni. Co byś tam umieścił? Czy podoba Ci się któraś z rzeczy, które zamieszczam poniżej?