March 26, 2023

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Najlepsze wzruszające listy miłosne dla niego, które sprawią, że będzie emocjonalny

9 min read

Większość romantycznych aspektów związku jest zarezerwowana dla kobiet, ale czasami mężczyźni również muszą być uspokojeni. Czy jest lepszy sposób na wyrażenie tej miłości niż pisanie listu miłosnego. Słowa, które napiszesz na kartce papieru, na długo zapadną w ich pamięci. Osoby, które są w związku na odległość, zdecydowanie powinny spróbować, ponieważ ich słowa pochłoną ich drugą połówką jak ciepły uścisk w chłodne dni.

Bez zbędnych ceregieli, oto kilka wzruszających listów miłosnych dla niego, które sprawią, że będzie tak emocjonalny, że może płakać.

Romantyczne listy miłosne dla niego

Moja miłość,

Czasami nie mogę uwierzyć, że miałam szczęście być z tobą. Nie tylko mogę się w niej zakochać, ale także zatrzymać cię do końca życia. Mężczyźni tacy jak ty są tak rzadcy i czuję, że naprawdę otrzymałem najrzadszy klejnot. Twoja spokojna energia jest tym, czego potrzebuję, gdy sprawy nie układają się dobrze, jeden uścisk od Ciebie i każde włókno mojej istoty trafia do najspokojniejszego miejsca w historii.

Drogi Kochanie,

Kiedy pierwszy raz cię zobaczyłem, byłem przekonany, że jesteś dla mnie tym jedynym. Poznanie Ciebie i przebywanie z Tobą tylko udowodniło, że moje pierwsze wrażenie było słuszne. Kiedy patrzę Ci w oczy, wszystko wokół mnie po prostu znika, a dla mnie w tym momencie liczymy się tylko my. Sprawiłeś, że poczułem miłość, o której myślałem, że jest możliwa tylko w filmach.

Do mojej linii życia,

Twoja myśl jest pierwszą rzeczą, o której myślę, kiedy się budzę, i ostatnią, zanim pójdę spać. Pojawiłeś się w moim życiu, kiedy najmniej spodziewałem się znaleźć miłość. Był czas, kiedy straciłam wszelką nadzieję w miłości, ale kochanie zmieniłeś to wszystko. Teraz nawet nie wyobrażam sobie życia bez ciebie i mam nadzieję, że staniemy się tymi starymi parami, które naprawdę dzielą ze sobą swoje życie.

Miód,

Kiedy cię zobaczyłem, nie mogłem uwierzyć, że ktoś może tak wyglądać. Przyznam, że Twój wygląd najpierw przyciągnął mnie do Ciebie, ale Twoje nawyki sprawiły, że oszalałem na Twoim punkcie. Czasami martwię się, że nie dbasz o siebie tak bardzo, jak o innych. Ale mogę ci obiecać, bez względu na to, co będę tam, aby się tobą opiekować. Wiem, że zawsze jestem częścią twoich dobrych dni, ale uwierz mi, moja miłość nie będzie dla ciebie mniejsza nawet w twoje złe dni.

listy miłosne dla niego
Kredyt: Unsplash

Wrogowie do przyjaciół listy miłosne dla niego

Mojemu wyjątkowemu

Śmieję się z tego, że jak cię pierwszy raz spotkałem, nie mogłem cię znieść. To był prawdziwy banał, że byłeś playboyem, a ja byłam nerdową dziewczyną. Kiedy po raz pierwszy nawiązaliśmy kontakt, myślałem, że robisz na mnie ruchy. Próbowałem nie myśleć o tobie za dużo, ale w końcu zobaczyłem bardziej prawdziwą stronę ciebie, co sprawiło, że poczułem coś po raz pierwszy. Od nielubienia cię do tego, że nie mogę bez ciebie żyć, z pewnością przeszedłem długą drogę.

Do mojego świata,

Czy kiedykolwiek powiedziałem ci, co myślałem o tobie, kiedy pierwszy raz cię zobaczyłem? Ja i moja najlepsza przyjaciółka mieliśmy nawet dla ciebie przezwisko. Potem pewnego dnia zaoferowałeś mi pomoc i nagle moje uczucia do ciebie się zmieniły. To była niewielka akcja, ale wywarła na mnie głęboki wpływ. Tego dnia wprowadziłeś mnie w trans, z którego nadal nie jestem w stanie uciec, a nie żebym tego chciał. Mam tylko nadzieję, że zakochałeś się we mnie tak głęboko, jak ja dla ciebie.

Serdeczne listy miłosne dla niego

Do mojego najdroższego,

Wiesz, że dzisiaj zdałem sobie sprawę, że nie ma na świecie nic, co lubiłbym bardziej niż dźwięk twojego śmiechu. Kiedy dziś zobaczyłam Twój dziecięcy uśmiech, przysięgam, że świat wokół mnie zatrzymał się. Wiem, że może to brzmieć dla ciebie zbyt tandetnie, ale naprawdę mam nadzieję, że zawsze się uśmiechasz i chcę być powodem tego uśmiechu.

Do mojego słońca

Nigdy nie wiedziałam, co to znaczy być w szczęśliwym związku, zanim pojawiłaś się w moim życiu. Nie tylko zaakceptowałeś mnie ze wszystkimi moimi wadami, ale także kochałeś mnie przez moje złe dni. Nauczyłem się od Ciebie, co to znaczy kochać kogoś bezwarunkowo. Nigdy nie myślałem, że szczęśliwe zakończenia są przeznaczone dla mnie, ale potem wkroczyłeś w moje życie i wszystko się zmieniło. Widzę wysiłek, jaki wkładałeś w nasz związek od pierwszego dnia, a po tym, jak zobaczyłem twoją czułą naturę, zakochałem się w tobie jeszcze bardziej.

Nostalgiczne listy miłosne dla niego

Najdroższy Mężu,

Oglądałam dzisiaj nasze stare zdjęcia i znalazłam naprawdę wyjątkowe. To było od naszych wczesnych dni randek i patrzyliśmy na siebie z taką miłością. Teraz minęły lata i cieszę się, że wciąż widzę te same uwielbione oczy każdego dnia. Mogłem powiedzieć to późno, ale uwierz mi, zakochałem się w tobie, zanim wypowiedziałem te słowa. Jesteśmy już razem od lat, a jednak jedyne, czego pragnę, to spędzić z Wami jeszcze więcej lat. Od idealnego chłopaka do najwspanialszego męża, cieszę się, że mogłam dzielić z Tobą podróż mojego życia.

Słodki list miłosny dla niego

Do mojego dziecka

Dzisiaj podsłuchałam kilka dziewczyn rozmawiających o tym uroczym chłopcu w swojej klasie i cofnęłam się w czasie, kiedy ja i moi przyjaciele mieliśmy podobną dyskusję na temat pewnego „słodkiego chłopca”. Cóż, na wypadek, gdybyś tego nie rozgryzł, to byłeś ty. Miałeś na sobie czarną koszulę i fryzurę, której teraz nawet nie spróbujesz. Kilka razy myślałem o rozmowie z tobą, ale zawsze stchórzyłem w ostatniej chwili. Potem pewnego dnia rozmawiałeś ze mną i cieszę się, że rozmawiamy od tego czasu. Możesz nie wierzyć, ale nawet dzisiaj dostaję motyle, gdy jesteś wokół mnie i wiem, że czułbym to samo, nawet gdybyśmy mieli 80 lat.

Dzikie listy miłosne dla niego

O chłopie!

Postanowiłem więc spróbować czegoś innego i nie chcę, żebyś się ze mną później droczył. Nigdy w życiu nie myślałem, że napiszę listing miłosny, ale oto jesteśmy. Powiedzmy, że zacząłem rozumieć piosenki miłosne Taylor Swift po tym, jak pojawiłaś się w moim życiu. Przed tobą nie sądziłem, że kiedykolwiek będę chciał być z kimś dłużej niż kilka miesięcy, ale po tobie wszystko się zmieniło. Chciałem wiedzieć wszystko o twoim dniu i opowiedzieć ci o moim. Wkrótce zacząłem się wszystkiego o tobie dowiadywać. Doszło do tego, że po prostu wiedziałem, czy coś ci się spodoba, czy nie. Myślę, że naprawdę chcę powiedzieć, że jestem w tobie naprawdę, szalenie, głęboko zakochany i mam tylko nadzieję, że wiesz, jak ważny jesteś dla mnie, ponieważ naprawdę jesteś.

Witaj kochanie!

Więc robię to, wreszcie piszę checklist miłosny. Przysięgam, że moje 13-letnie ja teraz przewraca na mnie oczami. Ale mówią, że miłość może sprawić, że zrobisz szalone rzeczy, więc robię to. Nie uwierzysz, ale kiedy pierwszy raz zobaczyłem, pomyślałem, że 10 facet jest denerwujący. Z biegiem czasu zdałem sobie sprawę, że irytacja to inne uczucie, którego nie mogłem wtedy rozszyfrować. Do dziś dziękuję moim szczęśliwym gwiazdom za to, że nas połączyły, nawet gdy byłam zbyt ślepa, by zobaczyć, jak cudownie byliśmy razem. Może nie zaczęliśmy na poważnie, ale teraz mogę poważnie powiedzieć, że „jesteś moim homarem” 🙂

listy miłosne dla niego
Kredyt: Pexels

Urodzinowe listy miłosne dla niego

Najdroższy urodzinowy chłopcze,

Opowiem wam o cudownym człowieku, który urodził się dzisiaj jakieś „X” lat temu. Według jego matki był płaczącym dzieckiem i płakał za każdym drobiazgiem. Cieszę się, że zmienił 10 nawyk, kiedy go poznałem. Chcesz wiedzieć więcej o dniu, w którym go poznałem? Cóż, to był normalny słoneczny dzień, ale potem go zobaczyłem i wszystko, co dzieje się w filmach, zaczęło się dziać. Czas zwolnił, pogoda stała się piękna, aw tle słychać było słabą muzykę fortepianową. Mówiąc prościej, była to miłość od pierwszego wejrzenia. I od tego czasu moja miłość wzrosła tylko do Ciebie. Więc z głębi serca Obyś miał najszczęśliwsze urodziny i mam nadzieję, że będziemy świętować ten dzień razem przez kolejne sto lat.

Przyjaciele z dzieciństwa Listy Miłosne dla Niego

Do mojego najlepszego przyjaciela,

Byłem w tobie zakochany, odkąd nawet nie potrafiłem tego przeliterować. Sprawiłeś, że moje dzieciństwo było tak niezapomniane i bałem się, że moje uczucia zrujnują naszą piękną przyjaźń. Wcześniej myślałem, że po prostu cię lubię, ponieważ jesteś najlepszymi przyjaciółmi, ale potem, kiedy inni ludzie zaczęli się do nas przychodzić, zdałem sobie sprawę, że to, co czułem, było znacznie głębsze. Wciąż pamiętam, kiedy się przyznałem i później odmówiłem spojrzenia na ciebie. Trzymałeś mnie mocno i powiedziałeś te magiczne słowa. Mówią, że szczęśliwi są ci, którzy znajdują najlepszych przyjaciół w swoich kochankach, ale ja powiedziałbym, że mam więcej szczęścia, ponieważ znalazłem partnera w moim najlepszym przyjacielu. Kochanie, naprawdę nie mogę się doczekać bycia z tobą przez resztę mojego życia.

List miłosny na odległość dla Niego

Do mojej lepszej połowy

Nawet kiedy cię tu nie ma, wyczuwam twoją obecność. Wiem, że odległość między nami jest duża, ale nasza miłość jest większa niż cokolwiek innego. Wszystkie te przeszkody w naszym związku mówią mi tylko, że jesteś tego warta. Pamiętam, jak bardzo się bałem, kiedy dowiedziałem się, że będziemy musieli się rozstać z powodu tysięcy mil dzielących nas. Widziałem, że stawiasz odważny front tylko po to, żeby mnie pocieszyć. Cieszę się, że się nie poddaliśmy i postanowiliśmy przetrwać ciężkie czasy. Jedyne, co mogę powiedzieć, to wróć wkrótce do domu, jest tam osoba, która czeka na Ciebie niecierpliwie od Twojego wyjazdu.

Głębokie emocjonalnie intensywne listy miłosne dla Niego

Do mojej bratniej duszy,

Kiedy się spotkaliśmy, byliśmy dwiema zranionymi duszami. Pamiętam, jak bardzo uważałem na ciebie, kiedy się poznaliśmy. Może nasze dusze wiedziały, zanim to zrobiliśmy, że potrzebujemy siebie nawzajem do uzdrowienia. Dałeś mi pewność, do której nigdy nie wiedziałem, że jestem zdolna. Nauczyłeś mnie rzeczy, nigdy nie sprawiając, że czułem się głupi, że nigdy ich nie poznałem. Mój świat pogrążał się w ciemności, kiedy wszedłeś jak jasne światło. Wniosłeś kolory do mojego nudnego życia i mam nadzieję, że zawsze będziemy dla siebie bezpieczną przestrzenią.

Romantyczne krótkie wiadomości tekstowe dla niego

Listy mogą być dla niektórych za dużo lub mogą chcieć je pisać tylko na specjalne okazje, więc co należy robić w zwykłe dni. Dla tych miłych, kochających wiadomości tekstowych to wszystko, czego twój partner musi przeczytać, aby uczynić ich dzień wyjątkowym. To małe komplementy, które mogą zwiększyć pewność siebie i natychmiast uszczęśliwić. Prezenty są drogie, ale komplementy są bezpłatne. Nie bądź skąpy i często przypominaj partnerowi, jaki jest niesamowity.

  1. Jestem bardzo dumny z tego, jak ciężko pracowałeś. Zaufaj mi, że dzień nie jest daleko, kiedy spełnisz swoje marzenie. Obiecuję, że będę tam z tobą świętować.
  2. Kochanie, proszę zajmij się sobą. Rozumiem, że praca jest ważna, ale wiedz, że jesteś dla mnie ważniejszy niż cokolwiek innego.
  3. Nie potrafię nawet powiedzieć, jak bardzo za tobą tęsknię. Następnie, aby przeciwdziałać temu problemowi, zacząłem oglądać nasze zdjęcia. Cóż, to był zły pomysł, bo teraz tęsknię za tobą jeszcze bardziej.
  4. Hej! kocham Cię <3

Witajcie Czytelnicy! Mam nadzieję, że podobał Ci się ten artykuł, spróbowałem z nim czegoś nowego. Daj mi znać w komentarzach poniżej, która litera jest twoją ulubioną! Również jeśli nie możesz dobrze wyrazić siebie, nie zapomnij przeczytać o tym, jak poprawić swoje umiejętności komunikacyjne.