December 5, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Najlepsze buty żeglarskie dla mężczyzn w 2022 roku: 15 stylowych doków od Sperry, Paraboot, Sid Mashburn i innych

4 min read

W dzisiejszych czasach w modzie jest wiele tatusiowych wibracji. W ciągu ostatnich kilku lat czapki taty, dżinsy taty i oczywiście trampki taty przeskoczyły z zatęchłych w modne. Ale jakimś cudem buty do łodzi — najmodniejsze obuwie ze wszystkich te, które twój pop wciąż nosi na wszelkiego rodzaju gotowaniu, wycieczkach na kemping i grach w baseball – zostały pozostawione, by zgniły, zbyt normcore nawet dla normcore.

Albo to był w każdym razie sprawa trwała do 2022 roku. Dzięki projektantom każdego paska pojawia się zupełnie nowy rodzaj butów żeglarskich: bardziej gładkie i bardziej wyraziste, a także chłodniejsze, bardziej odzwierciedlające ducha przygód, jakiego można by się spodziewać po obuwiu przeznaczonym na pokłady jachtów. Ponadczasowy kształt mokasynów i solidne antypoślizgowe podeszwy w większości pozostają takie similar, tylko zaktualizowane w nowe kolory i materiały, które pasują do Twojej dziwniejszej, szerszej garderoby. Oto 15 myślących przyszłościowo par, w które można wskoczyć przez całe lato. Twój staruszek będzie dumny.

Buty łodzi OG

Trzykolorowe buty żeglarskie Sperry x J.Crew

Być może spędziliśmy wstęp do tej historii, wygłupiając się na zwykłych butach żeglarskich, ale nie oznacza to, że Sperry – który wymyślił te cholerne rzeczy w 1935 roku – wciąż nie tworzy kolejnych wersji swojego sztandarowego produktu. Przewiń obok dusznych brązowych tych, które każdy ortodonta w Ameryce nosi na wakacjach, a znajdziesz te kolorowe bangery wykonane wyłącznie dla J.Crew. Jak zawsze są szykowne, ale nie w przestarzały sposób. Autentyczne i oryginalne, jak sama nazwa wskazuje.

Buty do łodzi nowej szkoły

Buty wędkarskie Yuketen wędkarskie

Większość butów do łodzi z 2022 r. – tych, które mniej przypominają „JFK w Hyannis Port”, a bardziej „aspirującego mikroinfluencera w workowatych dżinsach i dopasowanym” – nakładają przystojną, wysokiej jakości skórę na masywną, podbijającą błoto podeszwę . Piaskowy zamszowy riff Yuketen na sylwetce jest jednym z najlepszych, jakie widzieliśmy, a japońskie rzemiosło oznacza, że ​​przetrwają tak długo, jak twoje buty Goodyear Welted – i będą wyglądać znacznie gorzej.

Buty do łodzi fantazyjnej

Mokasyna obozowa Sid Mashburn

Odrodzenie neopreparacyjne nigdzie się nie wybiera. A gdy Ivy Design and style wkracza w erę brudów, marki takie jak Sid Mashburn – firma z siedzibą w Atlancie, kierowana przez wesołego eksperta od odzieży męskiej o tym samym nazwisku – są przygotowane do przewodzenia szarży. Całe MO Mashburn skupia się na delikatnym zremiksowaniu podstawowych elementów klasycznej amerykańskiej garderoby, sprawiając, że znów poczują się zabawnie: tu odrobina koloru, tam poprawiona sylwetka. Doskonały przykład? Jego makiety obozowe przygotowane na jacht, uszyte ręcznie w Portugalii z atrakcyjnej butelkowo zielonej skóry. Masz już białe spodnie i wyblakłą koszulkę z dzwonkiem? Gratulacje: teraz masz też idealny krój na lato.

Buty do łodzi na każdą pogodę

Odzież inżynierska x buty żeglarskie Sebago „Rossaland”

Najlepszy sposób na wzmocnienie pary butów do łodzi? Wymień gotowe podeszwy na podeszwy, które normalnie znajdziesz w swojej ulubionej parze zimowych butów. A dzięki nowym epokom Americana w Engineered Clothes (i ich charakterystycznym wielokolorowym panelom) nie brakuje sposobów na ich noszenie. Gdyby kiedykolwiek istniały buty do łodzi, które pasowałyby do twoich klasycznych wojskowych mundurów (lub jeszcze lepiej, nowomodnych ładunków), byłyby to właśnie just one.

Moreover 11 więcej butów do łodzi, które kochamy

Buty żeglarskie Easymoc z 4 oczkami „Maine”

Jak klasyka, ale z dwoma dodatkowymi zestawami oczek.

Półbuty w kolorze złamanej bieli marki Brunello Cucinelli

Pomyśl o nich w taki sam sposób, jak o jednej z nieustrukturyzowanych letnich marynarek Brunello: smuklejsze, lżejsze i chłodniejsze do włosów niż amerykańskie ikony, na których są oparte.

Timberland 3-oczowe klasyczne buty żeglarskie

Zwykłe buty do łodzi są dla ciebie zbyt delikatne? Poznaj ich mocniejszego, krzepszego kuzyna.

Todd Snyder x LLBean blucher buty

Nie daj się zwieść deskryptorowi „blucher”: łódź pod jakąkolwiek inną nazwą nadal jest butem do łodzi – i to bardzo dobrym.

Ręcznie szyte mokasyny Thursday Boot Co.

W dzisiejszych czasach Hov może być bardziej facetem od Pumy, ale jeśli kiedykolwiek przyłapiesz go, jak wypoczywa na jachcie podczas jego całej fazy czarnego wszystkiego, wiesz, co będzie miał na sobie.

Oksfordki Quoddy “Maliseet”

Ląduj ahoj, kolego: te podeszwy Vibram są gotowe na brzeg.

Skórzane buty łodzi CamperLab

Wow, brachu: twoje Sperrysy wyglądają przebijać.

Zamszowe buty łodzi GH Bass & Co.

to nie jest olbrzymi szok, że marka, która stoi za jednym z naszych ulubionych mokasynów wszech czasów, robi niesamowite buty do łodzi, ale i tak jest to miła niespodzianka.

Buty parabootowe „Domingue”

But do łodzi tak elegancki – tak wyrafinowany – mógł pochodzić tylko z Francji.

Zamszowe buty łódkowe Fear of God

Okazuje się, że szeroki wybór butów wsuwanych Jerry’ego Lorenzo wygląda zabójczo na pełnym morzu.