November 28, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Miłośnicy piękna mogą kupować błyszczące produkty w Sephora od 2023 r. | Przeczytaj wiadomości, szczegóły

2 min read

Tu na Wabićnie jest tajemnicą, że nasz zespół uwielbia dwie rzeczy: uzupełnianie zapasów produktów Glossier, które zdobyły nagrodę Ideal of Elegance oraz gromadzenie Piękno Insider wskazuje na Sephorę. Cóż, jeśli jesteś fanem jednego z nich (albo obu, jeśli jesteś podobny do nas), mamy dla ciebie oszałamiającą wiadomość. Wkrótce będziesz wreszcie móc kupować wszystkie rzeczy Błyszczący w Sephora sklepy internetowe i stacjonarne.

Nie, nie żartujemy, Glossier poważnie wchodzi na IRL i wirtualne półki Sephory, ale jest pewien haczyk: marka nie będzie dostępna w salonie kosmetycznym do 2023 roku. Nie ogłoszono jeszcze konkretnej daty premiery, ale oba Glossier i Sephora ogłosiły w komunikacie prasowym, że będzie można zapoznać się z ofertą makijażu, pielęgnacji skóry i zapachów marki w sklepach Sephora, on-line pod adresem sephora.coma także w aplikacji Sephora w United states i Kanadzie od początku przyszłego roku.

Według oświadczenia złożonego przez Kyle’a Leahy’ego, dyrektora generalnego Glossier, będzie to pierwsze partnerskie partnerstwo marki w historii. “[Sephora] jest kultowym, międzynarodowym sprzedawcą detalicznym z niezwykle lojalną społecznością i wiemy, że nasi klienci chcą nas tam znaleźć” – powiedziała. „Podzielamy te same wartości zorientowane na klienta i obaj jesteśmy głęboko zakorzenieni w stale ewoluującym pojęciu odkrywania piękna. Glossier nie tylko będzie obijał się o własną (i przystępną cenowo) kolekcję kosmetyków Sephora, ale także będzie dzielił tę samą powierzchnię handlową, co luksusowe marki, takie jak Tatcha oraz Yves Saint Laurent po raz pierwszy.

Ta ekscytująca wiadomość sprawi, że będziemy na krawędzi naszych miejsc do początku 2023 roku, ale jeśli ktoś z was, chętny do zakupów, potrzebuje uzupełnić swoją kolekcję Glossier, stat, spójrz na niektóre z ulubionych produktów Glossier naszego zespołu, które można teraz robić na stronie błyszczyk.componiżej.

Jako specjalny bonus do 27 lipca możesz zdobyć a bezpłatna pełnowymiarowa butelka Futuredew — hybryda oleju i serum, która sprawi, że będziesz wyglądać jak glazurowany pączek — przy każdym zamówieniu za 60 USD lub więcej.

Woda perfumowana Glossier You

Minęło ponad pięć lat od powstania Glossiera Woda perfumowana You uruchomiona i wciąż jest tak popularna jak zawsze (nawet zyskała sporą rzeszę fanów na TikTok). Ta mieszanka różowego pieprzu, ambroksu i kremowych kwiatów ma na celu podniesienie naturalnego zapachu twojego ciała (stąd jego nazwa).