December 5, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Linki + Zdjęcia przed i po przeróbce sypialni My Brothers!

3 min read

Witam! Cześć! Minęło trochę czasu, odkąd aktualizowałem tę przestrzeń i jest za tym wiele powodów – jednym z nich jest to, że pracuję nad czymś bardzo ekscytującym za kulisami, co wymaga dużo planowania i pisania, i zajmuje się dużo mojego czasu! Ale chcę wrócić i podzielić się szczegółami dotyczącymi wielu projektów, nad którymi pracowałem w ciągu ostatnich kilku miesięcy, więc możesz do nich wrócić, jeśli zajdzie taka potrzeba! Uwielbiam to w blogu – wiedząc, że jeśli poświęcisz czas, aby go napisać i opublikować, będzie on żył wiecznie.

Zasadniczo skrócona wersja jest taka, że ​​mój brat Matt przeprowadził się na Brooklyn po tym, jak mieszkał w Marthas Winery podczas C*vid przez półtora roku. Moi rodzice sprzedali swój dom w Marthas Vineyard, a jego dziewczyna wyjechała do miasta do pracy, więc postanowił wrócić do Nowego Jorku. Mam szczęście! On i ja mieszkaliśmy na Brooklynie w 2009 roku i było cudownie. Do tego momentu nie miałam też żadnej najbliższej rodziny w Nowym Jorku, więc miło jest móc wpadać do niego, kiedy tylko chcę! Znalazł mieszkanie w pobliżu Prospect Park i było to dosłownie puste płótno. Nie jest zbyt aktywny w dekorowaniu, a pozostawiony samemu sobie prawdopodobnie postawiłby łóżko z IKEA na środku sypialni i nazwał to dniem, więc postanowiłem mu pomóc, a także sfilmować ten proces, podczas gdy robiąc tak! Jego jedyną rzeczą, którą mi powiedział, było to, że „lubi zieleń” i zaczął przysyłać mi swoje zielono-czarne trampki jako inspirację. Nie mając prawie nic do roboty, wymyśliłem approach. Próbowałem też oszczędzać lub znaleźć głównie wszystko poza Facebook Market, ponieważ nie lubi wydawać pieniędzy na wystrój domu.

To była jego sypialnia, zanim zabrałem się do pracy! Kolor, który zdecydowałem się namalować to Benjamin Moore Backwoods. Do jego ściany za łóżkiem dodałem deskę i listwę – pomalowałem ścianę przed przymocowaniem listew, aby proces był nieco łatwiejszy. Sprawiłem również, że ten najemca jest przyjazny (oczywiście w zależności od umowy najmu), dodając paski na rzepy, aby przymocować drewno do ściany VS za pomocą dowolnego kleju klejącego, który mógłby zniszczyć ściany. Użyłem gwoździarki do mocowania, aby uzyskać dodatkowe wsparcie, ale gwoździe są bardzo małe i łatwo jest zaszpachlować otwory.

Aby uzyskać samouczek dotyczący dodawania deski i łaty – możesz zobacz mój wpis na blogu tutaj!

Po dodaniu deski i listwy dodałem półkę powyżej i 3 pływające półki na ścianie prostopadle do łóżka, aby przestrzeń była nieco bardziej spersonalizowana. Łóżko było znaleziskiem z drugiej ręki z FB Market, ale połączyłem je poniżej! Jeśli masz inne pytania dotyczące linków do czegokolwiek w tym miejscu, skomentuj poniżej lub napisz do mnie!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10