December 5, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Letnie style od Evereve

1 min read

Najlepsze niedżinsowe szorty

Dostaję wiele próśb o szorty bez jeansu, ale trudno znaleźć dobre. Zwykle wybieram biały dżins lub casualową sukienkę na wiosnę i lato, kiedy dżinsowe szorty nie są odpowiednie, ale w tym roku znalazłam kilka dobrych par niedżinsowych szortów, o których myślę, że powinieneś wiedzieć!

Rozmowa przy kawie 06.19.22

Dzień dobry i szczęśliwy Dzień Ojca! Spędziliśmy tu naprawdę fajny weekend. Mój tata i siostrzenica są w mieście, więc mamy pełny dom. Większość piątku zrobiłem sobie wolny i spędziliśmy go z powrotem przy basenie. Na zewnątrz było gorąco, ale nie wilgotno, więc prawie idealny dzień na basenie.

Letni wygląd treningowy z Zappos

Teraz, gdy nadeszła letnia pogoda i zaczynam wracać do ćwiczeń i ćwiczeń, postanowiłam odświeżyć swoją letnią garderobę treningową o kilka nowych elementów. I może ci się trudno w to uwierzyć, ale tak naprawdę to całe letnie treningi spójrz na Zappos! Wiem, kto wiedział?

Gdzie znajduję ulubione projektantów za mniej

Od dawna jestem fanem Saks OFF 5TH za noszenie wielu moich ulubionych marek projektantów za mniej i przez lata zdobyłem kilka świetnych okazji, ale te spodenki mogą być jak dotąd najlepsze. Co więcej, cały ten wygląd, łącznie z akcesoriami, jest do 60% taniej!