December 5, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Letnie kremy nawilżające na trądzik różowaty: kremy nawilżające, które uwielbiam

4 min read

Gdy tylko opublikowałem 10 WPIS o moich najczęściej używanych środkach czyszczących, ludzie prosili o podobny wpis dotyczący kremów nawilżających na trądzik różowaty… poproś, a otrzymasz! Jak wspomniałem w poście oczyszczającym, nie jest to wyczerpująca lista, nie jest to put up Supreme All Time Beloved Moisturisers, to tylko podsumowanie tych, których ostatnio często używam. Próbuję wielu produktów i mam tendencję do skakania w zależności od pory roku, poziomu stresu, odczucia mojego trądziku różowatego i ogólnych wibracji. Ale jeśli szukasz odpowiednich kremów nawilżających na trądzik różowaty na ciepłą pogodę, ten submit jest dla Ciebie!

OŚWIADCZENIE: Nie jestem dermatologiem, ani lekarzem, ale jestem osobą, która z trądzikiem różowatym żyje od 17 lat i wiele się w tym czasie dowiedziałam. Mój weblog nie jest instrukcją krok po kroku dotyczącą trądziku różowatego, powinien być traktowany jako punkt wyjścia: coś, co Cię poprowadzi i poprowadzi we właściwym kierunku. Zawsze należy kierować się zdrowym rozsądkiem w odniesieniu do rodzaju skóry, składników, poziomu tolerancji, zastosowania itp.

FYI, mam trądzik różowaty typu 1, który jest głównie pod kontrolą poprzez zarządzanie wyzwalaczami, a także zarządzanie stresem i znalezienie pielęgnacji skóry, jak poniżej, która działa na mnie. Jeśli masz ogólne pytania dotyczące trądziku różowatego, ten put up jest statkiem macierzystym, obejmującym pielęgnację skóry, makijaż, wyzwalacze, styl życia, wpływ na psychikę i wszystko inne, o czym możesz pomyśleć.

Produkty oznaczone * obok to próbki PR, jeśli nie ma * oznacza to, że zostały kupione przeze mnie. Moje recenzje są zawsze szczere, niezależnie od tego, kto je kupił. Linki mogą być afiliowane: oznacza to, że otrzymuję niewielką prowizję, jeśli kupisz za pomocą mojego linku, bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. To świetny sposób na wsparcie mojej pracy i naprawdę to doceniam. Na dole strony jest też backlink do Ko-Fi, jeśli chcesz kupić mi wirtualny kawałek ciasta w podziękowaniu za stworzenie tej treści.

Clinique Surge Wilgoć 100H* – jak widać z prawie pustej wanny, jest to obecnie popularny wybór! Uwielbiam to, jak to się czuje na skórze i jest to mój ulubiony produkt do stosowania pod makijaż, a także na noc. Mam już kolejny garnek czekający na skrzydłach, kiedy ten się skończy. Nie zawiera alkoholu, substancji zapachowych i olejków eterycznych.

La Roche-Posay Toleriane Dermallergo Crème* – kiedy LRP ogłosiło, że przeformułują swój Toleriane Ultra Fluid, prawie można było usłyszeć krzyki całej społeczności z trądzikiem różowatym na całym świecie. Na szczęście okazało się, że nowy produkt jest dość podobny do poprzedniego (najwyraźniej zmiany są związane z dodaniem technologii mikrobiomowej, którą można znaleźć w innych produktach). UWAGA: to jest wersja kremowa, jest też wersja płynna, która moim zdaniem byłaby jeszcze lepsza na ciepłą pogodę i/lub mieszaną skórę. Nie zawiera alkoholu, substancji zapachowych i olejków eterycznych.

Versed Nawilżający krem ​​żelowy do punktu rosy* – Już sama nazwa kojarzy się z tym, jak 10 produkt czuje się na skórze: lekki, nieklejący, bardzo kojący. Nie zawiera alkoholu, substancji zapachowych i olejków eterycznych.

Dr Jart+ Cicapair Tiger Grass Re.pair Product* – naprawdę oceniam tę gamę i 10 balsam to świetna opcja na cieplejsze miesiące. Bardzo podoba mi się też maska ​​do spania, to jak nakładanie na skórę cudownej, chłodnej galaretki! UWAGA: dotyczy to alkoholu i niektórych olejków eterycznych, nie miałem problemu, ale wiem, że niektórzy ludzie reagują na nie.

Czy któryś z nich przyciąga twoją uwagę? Czy zmieniasz swoją pielęgnację skóry na różne pory roku? Jakie są twoje ulubione letnie kremy nawilżające na trądzik różowaty?

Lex

NASTĘPNE KROKI

Sam piszę i opiekuję się treścią tej strony i naprawdę doceniam wszelkie wsparcie w postaci komentarzy, polubień i udostępnień. Treści na mojej stronie zawsze będą bezpłatne, ale jeśli uznasz moje treści za pomocne i chciałbyś podziękować, możesz kupić mi wirtualną filiżankę kawy lub wirtualny kawałek ciasta, klikając poniższy przycisk. Ko-fi to wspaniała, bezpieczna platforma, która pomaga okazywać uznanie twórcom, których kochasz.