November 28, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Łatwe drukowanie 3D – The Bench

2 min read

Witamy w naszej drugiej serii blogów o druku 3D, aby pokazać, jak zamówić wydruk 3D w prostym procesie krok po kroku.

Realizacja Twoich pomysłów nie może być prostsza dzięki bezproblemowej podróży, którą dla Ciebie stworzyliśmy! Więc zacznijmy.

Mamy nową, rewolucyjną usługę zaprojektowaną z myślą o idealnej podróży klienta, dzięki czemu wszystko jest dla Ciebie bezproblemowe. Od uzyskania natychmiastowej wyceny po dostarczenie drukowanego projektu pod Twoje drzwi. Jesteśmy optymalnym wyborem dla wysokiej jakości produktu i szybkiej obsługi.

Pozwól, że pokażemy Ci nasze kluczowe funkcje i jak poruszać się po 3 krokach tworzenia, przesyłania. usługa druku i wszystkie dodatki!

Najpierw stwórz swój projekt:

Twój projekt może być wszystkim, od współczesnego przedmiotu po piękną biżuterię, a my możemy go dla Ciebie ożywić. Zacznij od stworzenia projektu za pomocą oprogramowania CAD zgodnie z wytycznymi projektowymi, które mamy do zaoferowania.

Nie masz odpowiedniego oprogramowania? Nie martw się, oferujemy dodatkowe inspiracje i pomysły na dwa różne sposoby. Posiadamy własną bibliotekę projektów cookongold z ponad 50 projektami do wyboru w 7 kategoriach, od natury po zabawki. Obejmuje to wisiorki z pierścionkami i oszałamiające kreatywne elementy.

Istnieje również wiele stron internetowych z bibliotekami CAD, takich jak turbokałamarnica oferując opcje pobierania projektów CAD, z których wiele jest bezpłatnych i zawiera tysiące wstępnie zaprojektowanych plików CAD, które bezproblemowo współpracują z naszą usługą drukowania.

Po przygotowaniu wybranego projektu w pliku CAD możesz skorzystać z naszego portalu, który oferuje sprawdzanie plików i przedstawia wycenę w ciągu kilku sekund od przesłania. Zacznij od wybrania pliku i przesłania. Po przesłaniu plik zostanie sprawdzony pod kątem naszych wytycznych projektowych.

Prześlij część: Teraz, gdy masz już swój projekt, możesz po prostu kliknąć prześlij, przeglądając zapisane pliki, akceptujemy pliki w formatach: STL. Tutaj przeprowadzimy szybką analizę, aby sprawdzić, czy Twój projekt jest zgodny z naszymi wytycznymi.

Wycena: Po zatwierdzeniu projektu możesz zacząć dodawać dodatki, możesz przeskalować do innego rozmiaru, wybrać ilość, wybrać steel szlachetny i natychmiast zobaczyć wycenę swojego projektu!

Nadruk: Zadowolony ze wszystkich szczegółów i natychmiastowej wyceny? Kliknij na kasę i zamów swój projekt, otrzymasz e-mail z potwierdzeniem dla swojego produktu i wysokiej jakości gotowy do wykończenia element w ciągu zaledwie kilku dni!

Obejrzyj poniższy proces –

https://www.youtube.com/view?v=BF7phNlK17U

Zachowaj to na później

Autor: Cooksongold