December 5, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Kim i Khloé Kardashian noszą oszałamiające metaliczne bikini do Turks i Caicos

2 min read

Kim Kardashian dokładnie wie, jak promować swoje nowe seksowne stroje kąpielowe do swojej linii SKIMS, a to wiąże się z wiązaniem się w rodzinie do małej pracy modelki. Jej siostra, Khloé Kardashian, założyła jeden z garniturów Kim na sesję zdjęciową na plaży w Turks i Caicos. Wygląda na to, że dziewczyny są tam od wycieczka urodzinowa dla uczczenia Khloé, która niedawno skończyła 38 lat.

Ta treść jest importowana z Instagrama. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Na plaży Khloé nosił obcisły srebrny jednoczęściowy, podczas gdy Kim założyła jedno ze swoich dwuczęściowych bikini. Pozowali w metalicznych spojrzeniach, spłukiwali, szczotkowali piasek i ogólnie sprawiali, że wycieczka na plażę wyglądała jak świetny pomysł. W tej chwili obie siostry są blondynkami i naprawdę dobrze się bawią. Przez większość sesji Kim miała na sobie swoje gigantyczne okulary przeciwsłoneczne, nadając wyglądowi klimat sci-fi.

Kim stała się blondynką, aby pozostać przy temacie, kiedy uczestniczyła w Met Gala ubrana w słynną sukienkę, która należała do ikony Marilyn Monroe. Była to suknia, w której Monroe śpiewała słynne „Happy Birthday, Mr. President”. Po tym wydarzeniu krążyły plotki, że Kim uszkodziła sukienkę, ale Ripley’s Wierzcie lub Nie!, którzy dbają o sukienkę, wydali oświadczenie, które im przeczy.

„Kim Kardashian ubrana w sukienkę „Happy Birthday” była przedmiotem gorącej dyskusji, ale faktem jest, że w żaden sposób nie uszkodziła ubrania w krótkim czasie, jaki była noszona na gali Met”, Ripley’s powiedział. Zaproponowali kilka rachunków w formie raportu z 2017 roku, który odnotował uszkodzone szwy.

Potentat w dziedzinie urody i mody wzięła udział w Satisfied Gali ze swoim chłopakiem, komikiem Pete Davidsonem, z którym zaczęła się spotykać po tym, jak poznali się na planie filmu Sobotnia noc na żywo ostatni upadek. Kim złożyła pozew o rozwód ze swoim byłym, Kanye Westem, na początku tego roku. Kim i West dzielą ze sobą czwórkę dzieci, nad którymi pracują.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io