December 5, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Kiedy kochasz modę, ale moda cię nie kocha, zaczynasz markę: Mahrzad Lari – FashionTalks

2 min read

Odkąd pamiętał Mahrzad Lari ma expertise do mody i ilustracji. Od małego, 5 lat, można było go znaleźć odciągającego, ilustrującego swój świat z własnej perspektywy. Kilka lat do przodu, a jego pasja tylko rosła. W 2007 roku młody człowiek zadebiutował w szkole projektowania Marie-Victorin. Po 3 latach szkolenia rozpoczął staż w wiodącym kanadyjskim domu mody luksusowej Maison Marie Saint Pierre. To, co miało być 3 miesięcznym pobytem, ​​zamieniło się w 10-letni okres, w którym doszedł do stanowiska Dyrektora Zbiorów Domu. To podczas swojej podróży nauczył się konstruować i montować luksusowe ubrania, gdzie opanował krój i proporcje oraz misterną sztukę nakładania materiału na ciało. Jego doświadczenia dały mu kluczowe elementy i wiedzę, aby w końcu zaprojektować i stworzyć dla siebie elementy, które pozwoliły mu poczuć się pewnie, by w końcu poczuć się widzianym.

Zainspirowany zawodowym krajobrazem swojej rodziny, Mahrzad postanowił następnie zająć się kolejną ze swoich pasji i rozpoczął karierę jako pośrednik na rynku nieruchomości w Royal LePage Altitude, gdzie nauczył się sztuki transakcji od najlepszych w branży.

Jego duch przedsiębiorczości w końcu popchnął Mahrzada do połączenia miłości do biznesu i odzieży męskiej w dużych rozmiarach, zagłębiając się w swoją osobistą historię, aby lepiej służyć szerokiemu człowiekowi. Poszerz markę. Wybitne poczucie dumy to uczucie, które dzieli z ludźmi na całym świecie, aby w końcu mogli żyć i dzielić się swoim prawdziwym potencjałem poprzez pewność siebie, dumę, akceptację i szacunek do siebie.