November 28, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Jedna szczęśliwa dama, która została koronowana na Lady of The Curragh na całe życie podczas weekendu Juddmonte Irish Oaks

2 min read

Najbardziej kwalifikujący się irlandzki kawaler, Marty Morrissey, będzie miał zaszczyt nadania jedynego w swoim rodzaju tytułu jednej szczęśliwej damie w najbardziej wyjątkowej nagrodzie w historii zawodów w stylu wyścigowym w Irlandii.

Irlandzki prezenter sportowy Marty Morrissey zaprezentuje Barberstown Castle Lady Title for Life podczas prestiżowego Irish Oaks Weekend w The Curragh Racecourse Kildare w Irlandii

Nagrodę wręczy irlandzki komentator sportowy Marty, wraz z prezenterką Sinead Kennedy, która wybierze najbardziej stylową damę zamku Barberstown na torze wyścigowym Curragh w Juddmonte Irish Oaks Working day 16 lipcaten.

Barberstown Castle Lodge, jeden z najstarszych zamieszkałych zamków w Irlandii, został sponsorem powieści Girl of the Curragh Contest, która zadebiutuje na Juddmonte Irish Oaks Festival i obejmuje Girl Title for Lifetime, good deal helikopterem , luksusowy pobyt i prezenty.

Nowy dożywotni tytuł zostanie zaprezentowany podczas Females Day podczas Irish Oaks Weekend

„To jest Maiden Operate dla konkursu Lady of The Curragh na zamku Barberstown, więc jesteśmy podekscytowani, że możemy gościć i być związani z tym pomyślnym wydarzeniem” – powiedziała Amanda Torrens z Barberstown Castle. „Będzie to ekstrawaganckie i bajeczne spotkanie towarzyskie. Zamek Barberstown jest od 1288 r. sercem branży wyścigów konnych i sprzedaży koni w Kildare w Irlandii.

Nagrody w tym fantastycznym konkursie obejmują cztery bilety na The Goffs Tens of millions na torze wyścigowym Curragh we wrześniu przyszłego roku, szytą na miarę modniarstwo autorstwa Julie Kenny Models, stylizację autorstwa Headds Up Threads oraz roczne członkostwo na torze wyścigowym. Luksusowy pobyt w zamku Barberstown, whole lot helikopterem, kosz z kryształami Tipperary i magnum Taittinger Champagne są zawarte w pełnym pakiecie nagród.

Ścigaj się na torze wyścigowym The Curragh w Kildare w Irlandii, aby wygrać wyjątkową dożywotnią nagrodę w ofercie Barberstown Castle Sapphire Team Stakes

Idź ścigać się po nagrodę życia w https://www.curragh.ie i w https://www.barberstowncastle.ie.

Tagi: Sztuka i kultura Tor wyścigowy Curragh Barberstown Castle Into Kildare

Kredyty obrazkowe: Tor wyścigowy Curragh