March 26, 2023

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Jak wyglądać wyższy dzięki łatwym poradom modowym

2 min read

Sydne Style pokazuje, jak wyglądać na wyższego za pomocą łatwych stylizacji

Ludzie często są zaskoczeni, gdy dowiadują się, że mam tylko 5’3 (i pół). Często mówią, ale wyglądasz na znacznie wyższego! Moja sztuczka? Po pierwsze, postawa. Uprawiałem balet, kiedy byłem dzieckiem, a Pilates jako dorosły. Nie mógłbym polecić więcej Pilates do wydłużania. Dwa? Moda! Oto niektóre z moich prostych stylów, jeśli chodzi o to, jak wyglądać na wyższego i szczuplejszego:

Wsuń swój top

Przez większość czasu znajdziesz mnie z podwiniętą bluzką. Jak widać na powyższych zdjęciach, błyskawicznie wydłużam Twoje ciało, nawet gdy nosisz buty na płaskim obcasie! Działa to dla większości typów ciała. Jeśli jednak próbujesz ukryć brzuch, pominę tę wskazówkę.

Sydne Style pokazuje, jak wyglądać na wyższego w dżinsach z wysokim stanem

wybierz dżinsy i spodnie z wyższym stanem

Wiem, że niskie budynki wracają do mody. Ale szczerze mówiąc, ten development mnie wzdryga. Tak, nosiłem go w liceum i na studiach. Ale teraz, kiedy wiem lepiej? Nigdy więcej! Dół z wyższym stanem sprawia, że ​​nogi wyglądają o wiele dłużej. Im niższa talia, tym bardziej posieka twoje ciało. Jedyny wyjątek? Jeśli masz krótki tors.

Sydne Style pokazuje, jak wyglądać na wyższego w białych spodniach

dopasuj akcesoria do swojej odzieży

Kiedy chcesz wyglądać na wyższego, celem jest wydłużenie. Więc nigdy nie chcesz rozbić swojego ciała. Chcesz nosić pasek? Nie ma problemu! Po prostu dopasuj go do ubrania, aby nie przecinał ciała na pół.

Sydne Style pokazuje, jak wyglądać na wyższego w monochromatycznych strojach

Jeśli masz wątpliwości, wybierz monochromatyczny

Monochromatyczny opatrunek, czyli noszenie jednego koloru od stóp do głów, to niezawodny sposób, aby wyglądać na wyższego… i szczuplejszego! I nie ma znaczenia kolor. Działa to z dowolnym kolorem, nawet białym. Potrzebujesz wskazówek dotyczących opatrunku monochromatycznego? To jedna z moich ulubionych porad modowych, więc mam na jej temat kilka postów na blogu:

Wolisz wideo? Zrobiłem kołowrotki, jak wyglądać na wyższego? na Instagramie!

Ma na sobie