December 5, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Jak spakować się na wakacje w dowolne miejsce?

3 min read

Ponieważ świat i Australia otwierają się z mniejszymi ograniczeniami, podróże wracają do harmonogramu dla tak wielu osób. Istnieje ogromny katalog postów na blogu „co spakować” TUTAJ, ale jeśli chodzi o to, poniżej znajduje się moja wypróbowana i prawdziwa metoda na spakowanie się na wakacje w dowolne miejsce.

Stworzyłem movie, który zawiera kilka moich wskazówek dotyczących tego, co spakować na wielkanocne wakacje na plaży w południowo-wschodnim Queensland. Tak spędzamy Święta Wielkanocne, ale według Wotif.com, tak samo wielu Australijczyków spędza w tym roku Wielkanoc.

To, co pakuję, to wszystko na co dzień na plaży, ale z lekkimi warstwami i płaszczem przeciwdeszczowym, ponieważ w tym roku jest późna Wielkanoc i, spójrzmy prawdzie w oczy, każdy dzień, w którym wyjdzie słońce, jest bonusem, którego nie bierzemy za pewnik. Obejrzyj wideo, aby dowiedzieć się więcej.

10 wskazówek, jak spakować się na wakacje w dowolne miejsce

1. Sprawdź pogodę w miejscu docelowym odwiedzanego miejsca/miejsc. Używam do tego aplikacji pogodowej i stwierdzam, że rzadko sprowadza mnie to z kursu, nawet pracując z tygodniowym wyprzedzeniem.

2. Zastanów się, jakie zajęcia lub wydarzenia będziesz wykonywać lub w których będziesz uczestniczyć. Niezależnie od tego, czy chodzi o pływanie, wydarzenie, czy konkretną wycieczkę lub aktywność, upewnij się, że masz odpowiednie stroje.

3. Zanotuj możliwości ubioru i zacznij wcześniej sporządzać listę rzeczy do spakowania. Korzystam z funkcji notatek w telefonie. Piękno tego polega na tym, że mogę się do tego odwoływać podczas podróży, jeśli zapomnę o kombinacjach, które zaplanowałam w domu.

4. Umieść wszystkie proponowane stroje – w tym buty i dodatki – w jednym miejscu. Lubię odwiesić ubrania, aby zobaczyć, na co dokładnie przekłada się moja lista i co mogę dodać lub usunąć. Robię to około tygodnia, aby móc wracać do tego, co wybrałem i wprowadzać zmiany przed włożeniem do walizki. Praca z szafą kapsułową, w której oddziela się pracę od siebie, jest kluczem do stworzenia wielu opcji stroju, gdy jesteś poza domem.

5. Kluczem do praktycznej garderoby podróżnej jest, jak sądzę, trzymanie się jednego lub dwóch neutralnych kolorów. Ale jest całkowicie w porządku, jeśli twoje neutralne kolory są jaskraworóżowe i czerwone. Jeśli współpracują ze sobą i większością tego, co pakujesz, zawsze będziesz mieć coś do noszenia.

6. Upewnij się, że wszystkie – lub większość – zapakowanych sztuk ubrań, które nie miażdżą i nie wymagają prasowania. Kto chce prasować podczas nieobecności? Nie ja. Stylizacja Ciebie Etykieta została stworzona z myślą o tym – specjalnie do podróży.

7. Dodaj kilka dodatkowych białych lub czarnych koszulek na szczęście. Jeśli masz posortowane spodnie, dżinsy, szorty i akcesoria, to wszystko, czego potrzebujesz, aby poszerzyć swoją podróżną garderobę.

8. Nie zapomnij o bieliźnie. Wydaje się oczywiste, ale wiele razy prawie zapomniałem o swoim. A potem pewnego razu naprawdę zapomniałem. Byłem tak pochłonięty trybem planowania stroju, że zapomniałem o rzeczach podstawowych.

9. Nie zapomnij o odzieży sportowej. Nie wychodzę z domu bez mojego – i moich tenisówek. Odkrywanie nowych miejsc przez chodzenie to jedna z moich ulubionych rzeczy do zrobienia.

10. Zroluj i zapakuj w kostki do pakowania. Jestem wielkim fanem pakowania kostek do przechowywania różnych rodzajów odzieży w jednym miejscu, np. bielizny, odzieży sportowej i strojów kąpielowych. Sprawia to, że walizka jest lepiej zorganizowana również podczas wakacji.

Czy niedługo gdzieś wyjeżdżasz? Jaka jest twoja pierwsza wskazówka dotycząca pakowania?

Jak spakować się na wakacje w dowolnym miejscu?