November 28, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Intensyfikacja mojej rutyny: więcej przeciwstarzeniowej mocy retinolu

3 min read

serum retinolowe firmy kiehl

Retinol nie bez powodu jest uważany za „złoty standard” w pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Ma najwięcej dowodów potwierdzających jego stosowanie, jeśli chodzi o poprawę drobnych zmarszczek, utratę jędrności, nierówny koloryt skóry, a także problemy z porami i teksturą. Retinol nie jest pozbawiony problemów. Należy ich unikać w czasie ciąży i karmienia, mogą powodować podrażnienia skóry, co utrudnia ich tolerowanie.

Mam wrażliwą skórę z powodu trądziku różowatego. Miałem trudności ze znalezieniem retinolu, który moja skóra może tolerować, oto moje wskazówki dotyczące używania retinoidu z wrażliwą skórą. jestem w stanie korzystać Kiehl’s Retinol Retinol Serum do codziennego stosowania w mikrodawkach codziennie, myślę, że wynika to z codziennej siły retinolu w mikrodawkach. To wystarczy, aby uzyskać pożądane rezultaty, ale bez irytacji.

Teraz, kiedy już trochę toleruję nocny retinol, zastanawiam się nad zwiększeniem swojej rutyny. Kiehl’s właśnie wydało swój nowy Serum na noc z szybkim uwalnianiem Retinola moja skóra poprawiła się jeszcze bardziej niż wcześniej!

Które serum jest dla Ciebie najlepsze?

Tak, są teraz 2 serum z retinolem firmy Kiehl. Ale tak naprawdę są różne i są przeznaczone dla różnych grup ludzi.

Czy jesteś nowy w retinolu lub masz wrażliwą skórę? Następnie powinieneś użyć Retinolowe serum odnawiające skórę na co dzień w mikrodawkach. Został opracowany, aby dostarczyć te wyniki tej grupie. Uzyskasz wszystkie korzyści płynące z używania retinolu, bez podrażnień. Możesz również używać tego serum jako część porannej lub wieczornej pielęgnacji skóry.

Jeśli już stosowałaś retinol lub Twoja skóra jest bardziej tolerancyjna, to Serum na noc z szybkim uwalnianiem Retinol to dobra opcja dla Ciebie. Zawiera ,3% retinolu, więc jest to wzrost intensywności od Serum w mikrodawkach. Mimo mojej wrażliwej skóry poradziłem sobie z tym Serum na noc z szybkim uwalnianiem Retinol dobrze, myślę, że ponieważ używam Serum w mikrodawkach na chwilę. Moja skóra przystosowała się do codziennego przyjmowania retinolu, a to zwiększenie intensywności nie spowodowało zaczerwienienia ani podrażnienia.

szybko uwalniające serum retinolowe na noc

Czym różni się serum na noc z szybkim uwalnianiem Retinol?

The Serum na noc z szybkim uwalnianiem Retinol różni się trochę od innych odżywek, bo właściwie trzeba je samemu wymieszać. Odkręcasz spód butelki i zastępujesz ją specjalną białą nakrętką. Naciśnij przycisk, a proszek retinolu zostanie uwolniony. Dobrze wstrząśnij, a łatwo zmiesza się z serum. Teraz po prostu umieść oryginalne denko z powrotem na butelce!

Używając serum, naciśniesz przycisk na dnie butelki, aby pomóc uwolnić produkt. Wystarczy kilka naciśnięć, aby uzyskać obfitą kroplę, która wystarcza na 1 aplikację. Odżywka nie klei się, nie ma zapachu i w ogóle nie szczypie. Myślę, że łatwo wnika w skórę i łączę go z innymi produktami do pielęgnacji skóry.

Jak działa na mnie szybko uwalniające serum Retinol na noc?

używam Serum na noc z szybkim uwalnianiem Retinol od kilku tygodni i już zauważyłem poprawę tekstury skóry i rozmiaru porów. Podoba mi się, że jest to lekkie serum i mogę je łatwo włączyć do codziennej pielęgnacji skóry. Zauważ, że używam zamiast Serum w mikrodawkachjest to naprawdę produkt zastępczy dla tych, którzy są gotowi na zwiększenie rutyny retinolowej.

Paruję go z moją ukochaną Extremely krem ​​do twarzy oraz Super ochrona UV.

Czy jesteś gotowy na podkręcenie rutyny z retinolem?

Możesz znaleźć nowe Kiehl’s Quickly Launch Retinol Evening Serum w Nordstrom!

Kup pocztę

Write-up sponsorowany
10 write-up powstał we współpracy z Kiehl’s i Nordstrom, ale wszystkie opinie są moje.