December 5, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Historia klienta: Downtown Books w Dothan, Alabama

3 min read

Co to są książki w centrum miasta?

Downtown Publications zostało otwarte jesienią 2021 roku przez Troy i Stacey Fountain. Ich motto to „znajdź swoją historię” i nie chodzi im tylko o to, by znaleźć się na stronach ich ekwipunku. Niezależny sklep znajduje się centralnie w dzielnicy biznesowej Dothan w stanie Alabama, miejscu spotkań społeczności, w którym wszystkie dziedziny życia mogą poświęcić trochę czasu z napiętego harmonogramu, aby zatrzymać się, aby się połączyć i porozmawiać. Są dumni, że biorą udział w rewitalizacji tego małego śródmieścia, około 200 mil na południe od Atlanty.

Dowiedz się więcej o Księgi Śródmieście!

Dlaczego potrzebowali systemu POS?

Sklep odnotowuje wzrost sprzedaży z miesiąca na miesiąc, a jego zapasy są stale uzupełniane. Mają setki różnych tytułów, wydań i wydań. Aby właściwie zarządzać tak dużym zapasem, potrzebowali wydajnego systemu zarządzania zapasami, który poradzi sobie ze wszystkimi tymi różnymi cenami i numerami SKU.

Downtown Books zatrudniło także wielu młodszych kasjerów, którzy po raz pierwszy pracują. Potrzebowali systemu POS, który mógłby szybko przetwarzać zakupy dzięki szybkiemu szkoleniu interfejsu oraz usprawnieniu sprzedaży i zwrotów.

KORONA POS okazała się doskonałym uzupełnieniem zarówno dzięki wydajnemu zarządzaniu zapasami i raportowaniu, jak i inteligentnemu i przejrzystemu interfejsowi użytkownika.

Jak KORONA POS pomogła im w prowadzeniu biznesu?

Jak dotąd Troy nie mógł być dużo szczęśliwszy. KORONA POS bezproblemowo uruchomiła swoją młodą księgarnię. Nie tylko zasilało to ich małą firmę od pierwszego dnia, ale Troy nadal korzysta z oprogramowania, aby uzyskać lepszy wgląd w sprzedaż, zoptymalizować składanie zamówień i usprawnić codzienne operacje.

Zarządzanie zapasami

Ze względu na różnorodność nie tylko autorów i tytułów, ale także wydań książek, na bieżąco z inwentarzem wydawało się być trudnym zadaniem. Troy wyjaśnia, że ​​jego księgarnia dodaje średnio pięćdziesiąt nowych produktów tygodniowo. Przekonał się jednak, że KORONA POS sprostała temu wyzwaniu.

Proste zeskanowanie szybko zadzwoni do dowolnej książki w Twoim magazynie. A dzięki wbudowanej analizie ABC wiesz więcej o tym, które tytuły radzą sobie najlepiej, a które trochę się zakurzyły od zbyt długiego siedzenia na półce z książkami.

Szkolenie i śledzenie pracowników

Dzięki KORONA POS przeszkolisz i przygotujesz swoich pracowników w ciągu kilku minut. Nie ma potrzeby długich treningów. Zamiast tego oprogramowanie pozwoliło jego zespołowi lepiej zaaklimatyzować się w katalogu książek, dzięki czemu mogą lepiej sprzedawać i polecać książki. Ponadto wbudowane narzędzia do zarządzania pracownikami pomogły mu w ocenie wydajności konkretnych pracowników, odpowiednim planowaniu i strategicznym szkoleniu.

Dostęp w chmurze

Dzięki internetowemu dostępowi do zaplecza właściciele księgarni, tacy jak Troy, mogą śledzić wyniki swoich sklepów z dowolnego miejsca. Dlatego też, jeśli Troy jedzie na konferencję biznesową, czy po prostu do domu na obiad, może z łatwością monitorować aktywność sklepu logując się do aplikacji KORONA POS.

Nasz design w chmurze oznacza wykładniczo łatwiejszą i wydajniejszą rozbudowę, jeśli Fontanna zdecyduje się w przyszłości otworzyć dodatkowe lokacje.

Obsługa klienta i wartość

Wreszcie to obsługa klienta i ceny sprawiły, że Troy wybrał KORONA POS zamiast Lightspeed i innych. Jak wspomniał kilka razy, zawsze jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na Twój telefon, gdy masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz natychmiastowej pomocy w rozwiązywaniu problemów. Możesz nawet zadzwonić pod numer 833.200.0213, aby zobaczyć, jak szybko odbieramy nasze telefony.

Dlaczego warto wybrać KORONA POS

Ostatecznie Troy, podobnie jak wielu innych, jest pod wrażeniem wartości zarówno naszego oprogramowania, jak i naszych usług. Dzięki jednemu z najbardziej konkurencyjnych cen na rynku, KORONA POS zapewnia swoim użytkownikom potężne rozwiązanie biznesowe wraz z pomocą i wsparciem, które eliminują stres i frustracje związane z prowadzeniem małej firmy.

Sprawdź inne Opinie klientów, także. Aby dowiedzieć się, dlaczego tak wiele company przechodzi na KORONA POS, zarejestruj się na bezpłatne demo produktu. Pokażemy Ci, jak możemy pomóc. Kliknij poniżej lub zadzwoń do nas.