December 5, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Gstaad Guy uruchamia Palais Constance Côtes de Provence – Retail Times

3 min read

Gstaad Male ogłosił, że przekłada swoją „gustowną ekstrawagancję” na własną luksusową markę Palais Constance, której pierwszym produktem jest wino różowe z Côtes de Provence, które początkowo można było kupić na Zapp – wygodnej aplikacji na żądanie i największych dystrybutorów wina i napojów spirytusowych w Londynie.

Wysokiej jakości suchy róż ma nuty świeżej brzoskwini, egzotycznych owoców i odrobinę pikanterii na podniebieniu. Produkowana jest z pojedynczych winogron AOP Côtes de Provence, starannie wyselekcjonowanych z winorośli w wieku od 20 do 60 lat na 400-letniej posiadłości. To wyrafinowana mieszanka Grenache, Cinsault, Syrah, Tibouren i Rolle.

Constance, Gstaad Person, (@Gstaadguy na Instagramie, TikTok i YouTube) jest osobowością mediów społecznościowych i komikiem, szwajcarsko-brytyjskim arystokratą, który kocha najbardziej luksusowe towary i doświadczenia. Zgromadził ponad 300 000 fanów (zarówno zwykłych, jak i celebrytów) na platformach społecznościowych, dając wgląd w swój bogaty styl życia, i jest regularną twarzą na imprezach z gwiazdami w Los Angeles, Londynie, Nowym Jorku, Monako i, oczywiście, Gstaad.

Konstancja (@Gstaadguy) dodał: „Konstancja to nie tylko imię, to styl życia, który wielu pragnie zasmakować. Palais Constance jest zatem ucieleśnieniem niewymuszonej elegancji i luksusu mojego codziennego życia. Ta róża została zaprojektowana, aby uatrakcyjnić najbardziej fantastyczne okazje, od wietrznych słonecznych popołudni nad morzem, po przytulne zimy w domku na stoku.”

Palais Constance to sposób The Gstaad Male na przekazanie masom swojego wyrafinowanego gustu, aby zasmakować życia Gstaad Man. Różowe wino Côtes de Provence ma wszystkie cechy wysokiej jakości wina, którym można się delektować przez całe lato, niezależnie od tego, czy spędzasz je na swoim tremendous jachcie w Monako… czy nie.

Palais Constance Côtes de Provence jest dostępny z dostawą w ciągu kilku minut wyłącznie za pośrednictwem wygodnej aplikacji na żądanie Zapp, w cenie 21,99 GBP za butelkę o pojemności 75 cl i 39,99 GBP za butelkę w rozmiarze Magnum o pojemności 150 cl.

Pyszne wino będzie można również zamówić w restauracjach quality, takich jak LPM, Santo Mare, C London, L’ETO CAFFE, Le Relais de Venise l’Entrecôte i The Twenty Two Lodge. Wkrótce będzie można go również zamówić w restauracjach St Tropez’s Indie Beach front, a także w 5-gwiazdkowym hotelu Furnirussi w Serrano. Śledź markę na @Palaisconstance i dalej palaisconstance.com być na bieżąco z kolejnymi premierami sprzedaży detalicznej i hotelarskiej.

Côtes de Provence to pierwszy produkt z gamy Palais Constance, która ma zostać poszerzona o inne wina i zróżnicowana w zakresie olejów, sosów i przypraw najwyższej jakości. Produkty z limitowanej edycji będą również dostępne na Zapp przez całe lato.

Aby zamówić Palais Constance, wystarczy pobrać aplikację Zapp na iOS lub Androida. Standardowa opłata za dostawę wynosi 1,99 GBP za zamówienie, a w przypadku zamówień powyżej 30 GBP opłata za dostawę jest całkowicie zniesiona.