November 28, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Forth Valley store wins national heroes award

2 min read

Jawad i Asiyah Javed, właściciele sklepu Day-Today przy Alloa Road, zostali zwycięzcami konkursu Shop Local, Store Very little Heroes Awards, stworzonego przez Federację Niezależnych Sprzedawców (dawniej NFRN).

Stowarzyszenie branżowe uruchomiło nagrody – sponsorowane przez Booker, Strengthen i Mondelez – w celu uznania wybitnej pracy wykonanej przez jego członków, aby pomóc i wspierać lokalne społeczności podczas pandemii.

Para otrzymała nagrodę od ówczesnego prezydenta federacji Narindera Randhawy podczas uroczystej kolacji na dorocznej konferencji organizacji, która odbyła się w Birmingham na początku tego tygodnia.

Nagroda obejmowała metamorfozę sklepu Mondelez, w pełni zaopatrzoną lodówkę od Boost Drinks oraz 1000 funtów w gotówce od Booker Team.

Asiyah Javed powiedział: „Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zszokowani zdobyciem ogólnej nagrody. Byliśmy bardzo zaskoczeni, kiedy wykrzykowano nasze imiona”.

Krótko po wybuchu epidemii Covid Javedowie śledzili potrzeby swoich klientów i stwierdzili, że wszędzie zaczyna brakować środków do mycia rąk, środków dezynfekujących w żelu i żywności dla niemowląt.

Udało im się zdobyć te produkty i rozdać je za darmo tym, którzy ich potrzebowali.

Rozdali także ponad 3 000 pakietów do pielęgnacji dłoni Covid-19 starszym i niedołężnym klientom i dostarczyli je bezpłatnie tym, którzy nie mogli odebrać.

W miarę postępu pandemii ludzie zaczęli potrzebować masek na twarz i paczek z żywnością ponownie ustanowili dostawcę tych produktów i szybko dostarczyli je tam, gdzie były najbardziej potrzebne, bez żadnych kosztów.

Randhawa powiedział: „Jawad, Asiyah i ich zespół są znakomitymi przykładami fantastycznej pracy, którą codziennie wykonują i nadal wykonują niezależni sprzedawcy detaliczni w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

„Sklepy takie jak ten są podstawą naszych społeczności.

„W pełni zasługują na uznanie za swoje poświęcenie i determinację, aby nadal świadczyć najwyższej klasy usługi w tych niezwykle trudnych i trudnych czasach”.