December 5, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Dune London zadebiutuje w kolekcji obuwia dziecięcego

2 min read

Sprzedawca obuwia Dune London wprowadza na rynek swoją debiutancką linię obuwia dziecięcego, w której znajdują się:
„Wprowadzenie serii dla dzieci Dune London to coś, nad czym zastanawialiśmy się już od jakiegoś czasu” – Daniel Rubin.
// Dune London w przyszłym miesiącu wprowadzi na rynek swoją pierwszą linię obuwia dla dzieci
// Kolekcja będzie sprzedawana wyłącznie on line za pośrednictwem Dune.com, Dwelling of Fraser, John Lewis, Marks & Spencer, Upcoming i Pretty

Sprzedawca obuwia Dune London wprowadza na rynek swoją debiutancką linię obuwia dziecięcego, zawierającą wersje „mini-me” najlepiej sprzedających się modeli marki.

Dune Londyn Dzieci zadebiutuje jako 22-częściowa kolekcja dla dziewczynek, inspirowana designem swojej kolekcji dla dorosłych, z naciskiem na trampki i buty szkolne.

Ceny wahają się od 45 GBP do 75 GBP, a asortyment zostanie wprowadzony na rynek w rozmiarze dla dziewczynek: 9-13 United kingdom 1-2.


CZYTAJ WIĘCEJ:


Kolekcja będzie dostępna od przyszłego miesiąca, ale będzie sprzedawana wyłącznie on the web za pośrednictwem Dune.com, Residence of Fraser, John Lewis, Marks & Spencer, Subsequent i Very.

Założyciel i prezes Dune London, Daniel Rubin, powiedział w oświadczeniu: „Wprowadzenie serii dla dzieci Dune London to coś, nad czym zastanawialiśmy się od jakiegoś czasu. Zrobienie wersji „mini-ja” niektórych naszych kultowych casualów i butów miało tyle sensu. Potrzeba było wielu prób, aby uzyskać odpowiedni zasięg.

„Teraz myślę, że to złamaliśmy. Stworzyliśmy gamę, która jest wyjątkowa i inna. Jestem naprawdę podekscytowany tą premierą i jestem pewien, że będzie to kluczowy factor naszej oferty Dune London w przyszłości”.

mój tekst alternatywny

Kliknij tutaj, aby zapisać się do bezpłatnego codziennego biuletynu e-mailowego Retail Gazette