December 5, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Drs Leenarts Suncare SPF50 krem ​​⋆ Kurier Urody

2 min read

Dzisiaj chciałbym porozmawiać o tym Drs Leenarts Suncare SPF50. Odkąd zobaczyłem tę markę na Instagramie, zawsze chciałem wypróbować niektóre z jej produktów. Co ciekawe, twórca marki, Marjolein Leenarts jest aktywnym dermatologiem. Jak podaje serwis, stworzyła własną linię kosmetyków do pielęgnacji skóry, ponieważ chciała pomagać ludziom dobrymi produktami bez zbędnych dodatków. Brzmi świetnie, prawda?

Filtry (z listy INCI ze strony Drs. Leenarts): bis-etyloheksyloksyfenol metoksyfenylotriazyna (filtr UVA/UVB), salicylan etyloheksylu (filtr UVB), benzoesan dietyloaminohydroksybenzoiloheksylu (filtr UVA), polimetakrylan metylu (filtr UV), triazon etyloheksylu (filtr UVB). Nie zawiera oksybenzonu ani nanocząsteczek.

Dr.  Lenarts Suncare SPF50

The Drs Leenarts Suncare SPF50 ma lekką konsystencję, łatwo się rozprowadza i bardzo szybko wchłania w skórę. Nie ma lepkiego ani lepkiego wykończenia i nadaje ładny, zroszony wygląd. Co bardzo ważne, nie pozostawia białego nalotu ani osadu. Czuję się komfortowo na mojej twarzy przez cały dzień. Działa również dobrze ze wszystkimi moimi produktami do makijażu.

Suncare SPF50 nie zawiera perfum. Może być stosowany również na twarz i ciało. Jest odpowiedni dla dzieci i dorosłych.⠀

Podoba mi się opakowanie. To bardzo prosta tubka do wyciskania wykonana z bioplastiku, dzięki czemu można ją łatwo poddać recyklingowi.

Ogólnie mogę powiedzieć, że to uwielbiam Drs Leenarts Suncare SPF50. Jest bardzo przystępna cenowo – 18,95 euro/100ml, formuła jest niesamowita i naprawdę interesuje mnie koncepcja marki i jej filozofia. Zdecydowanie mam wypróbować kilku więcej Dr. Produkty Leenarts w niedalekiej przyszłości.

Dr. Leenarts produkty są dostępne w ich sklepie internetowym lub Drogerie Etos.

Co myślisz o tym? Chcesz zobaczyć więcej recenzji SPF? Daj mi znać!

Zobacz też:

Azra Botanical Simplicity Super Glow serum