November 28, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Czy Jennifer Lopez spieszyła się z weselem, ponieważ była święta, Ben mógł dostać „zimnych stóp”?

2 min read

Po ślubie Jennifer Lopez i Been Affleck zasugerowano, że Jennifer Lopez pospieszyła z jej ślubem Ben Affleck bo obawiała się, że może mu zimno w stopy.

Para zawiązała węzeł w ostatni weekend na niespodziewanym weselu w Las Vegas, w zeszłym roku ożywiając ich związek.

Do ceremonii dołączyły tylko ich dzieci. Była żona Affleck, Jennifer Garnercieszył się słońcem nad jeziorem Tahoe w weekend i nie skomentował ślubu.

„Ben powiedział? Jen o ślubie, ale powiedziano mi, że był to najwcześniej dopiero piątek. Było to bardzo, bardzo minimalnie zaplanowane z góry i w dużej mierze pod wpływem chwili. Fioletowy została w domu, ponieważ jest niezwykle lojalna wobec swojej mamy”, powiedział jeden dobrze ulokowany hollywoodzki źródło The Write-up.

Więcej od GlamCityz: Czego przegapiłeś na ślubie Jennifer Lopez i Bena Afflecka

Jennifer Lopez obawiała się, że Ben Affleck zmarznie w stopy

Pojawiła się wtedy sugestia, że Lopez chciał się ożenić z Affleck Odkąd się oświadczył, a nawet pojawiły się obawy, że jeśli szybko się nie pobiorą, dyrektorowi może się zmrozić.

Jeśli chodzi o to, dlaczego teraz, hollywoodzkie źródło dodało: „[Lopez] była gotowa do ślubu od tamtej nocy Ben zaproponowane. Chciała to zablokować i jak najszybciej pozbyć się szansy na zimne stopy!”

Lopez była wyraźnie zachwycona, gdy zabrała się do mediów społecznościowych i swojego biuletynu OnTheJLO, aby omówić ślub i jej uczucia do Affleck.

Po pozowaniu do zdjęć w różowym Cadillacu, 52-letnia piosenkarka i aktorka napisała: „Trzymaj się wystarczająco długo, a może znajdziesz najlepszy minute swojego życia podczas jazdy samochodem w Las Vegas o dwunastej trzydzieści w poranek w tunelu miłości przejedź ze swoimi dziećmi i tym, z którym spędzisz wieczność.

„Miłość to wspaniała rzecz, może najlepsza z rzeczy – i warto na nią czekać”. Wypisała się jako Pani Jennifer Lynn Affleck.