March 26, 2023

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Co zyskać z jubileuszowej wyprzedaży Nordstrom?

2 min read

KLIKNIJ KAŻDE ZDJĘCIE NA KOLAŻU, ABY BYĆ SKLEPEM

Gotowi do startu start out! Rozpoczęła się rocznica Nordstrom. Dziś pierwszy dzień NSale dla posiadaczy kart. Jeśli się zastanawiasz, co to jest Nordstrom Wyprzedaż rocznicowa? Jeśli nie znasz NSALE, to w zasadzie najlepszy czas, aby złapać niektóre z najlepszych nadchodzących jesiennych trendów i stylów ze zniżką, w tym buty, płaszcze i ubrania, które możesz nosić teraz i jesienią. Jeśli zastanawiasz się, co teraz zyskać dzięki wyprzedaży Nordstrom Anniversary, mam dla Ciebie ochronę. Poniżej podzielę się wieloma moimi ulubionymi.

Oto, co musisz wiedzieć o zakupach na jubileuszowej wyprzedaży Nordstrom. Posiadacze kart z wcześniejszym dostępem mogą robić zakupy już 6 lipca, w zależności od posiadanego statusu Nordy Club. Ikony mogą rozpocząć zakupy 6 lipca, Ambasadorzy 7 lipca, a Influencerzy 9 lipca. Nordstrom Wyprzedaż rocznicowa od 15 lipca – 31 lipca. Ceny wrócą do pełnej sprzedaży detalicznej 1 sierpnia. Skorzystaj z tej chwili i oto, co możesz otrzymać od NSale Now: 10 płaszcz, ten muł który występuje w różnych kolorach, a te buty aby wymienić tylko kilka. Są tam nie tylko niesamowite przedmioty dla Ciebie, ale także przedmioty dla całej rodziny i artykuły gospodarstwa domowego. To także świetny czas na zakupy Kosmetyki ze zniżką.

Ponieważ jestem wielkim fanem zakupów on-line, będę polecać zakupy on line dla wygody, a także aby uniknąć długich kolejek, których się boję. Jedną rzeczą, którą należy wiedzieć o NSale, jest to, że rzeczy sprzedają się tak szybko. Jeśli to widzisz, chwyć! Aby ułatwić sobie życie i uzyskać wszystko, czego chcesz, najbezpieczniej jest kupić wszystko, czego chcesz, robiąc zakupy on the web.