November 28, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

All the drama and style in glorious full complement at Royal Ascot

2 min read

ROYAL Ascot w tym roku zapewnił niezapomniane pięć dni z pełną obsadą ponad 273 000 uczestników wyścigów, cieszących się wspaniałymi letnimi spotkaniami towarzyskimi w całej okazałości pod cudownym wczesnoletnim słońcem.

Cały styl, widowiska i dramat rozgrywały się w ciągu pięciu dni wyścigów w Royal Ascot

Wszystkie kolory, widowiska i sportowe dramaty powróciły w pełni w 2022 roku po raz pierwszy od ponad dwóch lat, zapewniając wspaniałe poczucie okazji, gdy nowi zwycięzcy dołączyli do szeregów pozostających i pewne zakłady zostały przewrócone na ich głowy. Długo wyczekiwane zwycięstwo niezrównanego Stradivariusa zakończyło się niepowodzeniem w Gold Cup (czwartek, 16 czerwca), ale Kyprios dołączył do grona zwycięzców jako nowa gwiazda, aby błyszczeć w chwalebnej przyszłości.

Ascot Racecourse Community Fund należy do różnych organizacji charytatywnych, które otrzymały udział w wysokości 1,2 miliona funtów po tym, jak strzał 14 do 1 Teza wygrała tegoroczny Britannia Stakes

Największe pole grupy 1 w brytyjskich wyścigach od ponad 20 lat w dniu zamknięcia Royal Ascot (piątek, 17 czerwca) zapewniło Naval Crown, aby wygrać Platynową Nagrodę Jubileuszową, podczas gdy kolega stajenny Godolphin Imaginative Pressure był tuż za szyją.

W dniu zamknięcia Royal Ascot z biegaczami z Japonii, Australii, United states, Niemiec, Francji i Irlandii panowała wyraźnie międzynarodowa atmosfera

Pełny powrót do wyścigów w Royal Ascot rozpoczął się (wtorek, 14 czerwca), gdy Baaeed prawie galopował do domu, gdy pobiegł po zwycięstwo o Queen Anne Stakes, aby osiągnąć idealną ósemkę z ósemki, potwierdzając, że jest obecnie wiodącym koniem w treningu. Niezależnie od tego, czy oglądał z daleka, czy dołączył osobiście, znalazł się wśród 35 zwycięzców, którzy zostali ukoronowani podczas pięciu dni wspaniałych wyścigów z pełnym kompletem, a bilety na 2023 r. są już w sprzedaży na https://www.ascot.com.

https://www.youtube.com/view?v=9dKzl2l7f4I

Tagi: Sztuka i kultura Moda Ascot Royal Ascot Millinery Odzież damska Odzież męska

Kredyty obrazkowe: Ascot Racecourse