March 26, 2023

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Albertsons akceptuje płatności EBT online dla klientów SNAP

2 min read
Przyjazny dla druku, PDF i e-mail

BOISE, Idaho — Albertsons Cos. ogłosił w poniedziałek wdrożenie usługi on the internet dla odbiorców elektronicznego transferu świadczeń (EBT) robiących zakupy na swoich banerach Albertsons, Safeway, Jewel-Osco, Vons i Pavilions.

Albertsons Cos.Integracja usług EBT umożliwia klientom SNAP (Supplemental Nutrition Aid Plan) korzystanie ze swoich korzyści przy zakupie artykułów spożywczych za pośrednictwem stron internetowych firmy, aplikacji lub jej wirtualnych sklepów w aplikacji Instacart.

„Program 10 umożliwia kupującym korzystanie z kart EBT w celu dokonywania zakupów on the net w celu dostawy do domu lub bezpłatnego odbioru w sklepie, co jest kluczowym elementem naszych nieustających wysiłków na rzecz stworzenia elastycznych i wygodnych zakupów dla wszystkich klientów” Susan Morris, dyrektor ds. operacyjnych dla Albertsons, powiedział w oświadczeniu. „Badania pokazują, że duży odsetek odbiorców EBT staje przed wyzwaniami związanymi z mobilnością z powodu niepełnosprawności, braku transportu lub opieki nad małymi dziećmi, co może uniemożliwić im fizyczne zakupy w sklepie. Jako zaufany społecznościowy sklep spożywczy zaangażowany w pomoc w rozwiązaniu problemu braku bezpieczeństwa żywnościowego, chcemy udostępnić zdrową żywność osobom zagrożonym, oferując wiele prywatnych, bezpiecznych i wygodnych opcji zakupów”.

Albertsons powiedział, że w celu uzyskania wartości dodanej klienci robiący zakupy w sklepach banerowych będą mieli elastyczność w korzystaniu z wielu type płatności przy swoich zamówieniach, co pozwala klientom EBT SNAP na korzystanie z kart kredytowych lub debetowych do produktów nie kwalifikujących się do SNAP. Klienci EBT SNAP mogą teraz również uzyskać dostęp do swoich kont on the net, aby przeglądać i śledzić swoje saldo, podała firma.

„W Instacart zapewnianie dostępu do zdrowej i pożywnej żywności jest podstawą naszej misji i głęboko wierzymy, że sklep spożywczy on the internet nie powinien być luksusem. Jesteśmy dumni, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z firmą Albertsons Cos., aby zapewnić rodzinom, które polegają na korzyściach EBT SNAP, wygodny sposób na dostawę świeżej żywności i podstawowych artykułów do spiżarni” – powiedziała Sarah Mastrorocco, wiceprezes ds. dostępu do żywności i żywienia w firmie . „Jesteśmy oddani dalszemu przełamywaniu barier w dostępie, aby więcej klientów w całym kraju mogło korzystać z dostawy spożywczej tego samego dnia jako niedrogiego i niezawodnego sposobu na nakarmienie swoich rodzin”.