November 28, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

Adidas prezentuje swój największy sklep w Bengaluru

2 min read

Wiodący gigant odzieży sportowej, adidas, zaprezentował swój największy sklep w Bengaluru, znajdujący się przy Brigade Highway. Sklep to połączenie wielu cyfrowych punktów styku i ucieleśnia przyszłość handlu detalicznego dla konsumentów.Sklep jest rozłożony na 6500 stóp kwadratowych powierzchni handlowej na czterech piętrach, sklep skupia się na 3 ważnych filarach, które są Doświadczenie, zrównoważony rozwójoraz Wiarygodność.

Sklep zapewnia konsumentowi wgląd w świat adidas, oferując szeroką gamę produktów dla mężczyzn, kobiet i dzieci w kategoriach takich jak bieganie, trening, odzież sportowa, piłka nożna, koszykówka, golf, tenis i out of doors. W sklepie znajduje się również wiele stref sportowych i doznań, takich jak ekskluzywna podłoga do piłki nożnej z rozszerzonym tarasem do zabawy, salon inspirowany grami z pojemnikiem na anx oraz obszar do zabawy dla dzieci. Sklep jest również wzbogacony o zaawansowaną technologię, która obejmuje wciągające ekrany i cyfrowe cokoły, aby zapewnić klientom doskonałe wrażenia z zakupów cyfrowych.

Zgodnie z długoterminową wizją i zaangażowaniem firmy adidas w zrównoważony rozwój, w sklepie znajduje się dedykowana „Ściana Zrównoważonego Rozwoju”, która została zaprojektowana z wykorzystaniem odpadów elektronicznych i widnieje na niej logo Conclude Plastic Waste. To nie wszystko, centralna instalacja Atrium w sklepie została stworzona we współpracy z lokalnymi artystami przy użyciu wyłącznie butelek z recyklingu i plastikowych pojemników.

Sunil Gupta, starszy dyrektor marki adidas, komentując otwarcie sklepu, powiedział: Jesteśmy absolutnie podekscytowani otwieraniem kolejnego fenomenalnego sklepu w sercu Bengaluru. Sklep nie tylko zapewnia naszym konsumentom globalne wrażenia z zakupów, ale także daje im wgląd w świat możliwości oferowanych przez adidas, czy to poprzez nasze strefy doświadczeń, nasze cyfrowe punkty styku, czy nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój, które ożywia ściana zrównoważonego rozwoju oraz instalacja wykonana z odpadów z tworzyw sztucznych. Konsekwentnie chcemy podnosić poziom doświadczenia naszych konsumentów w sklepach poprzez innowacyjność, kreatywność i design

Mistrz świata w boksie i zawodnik adidas Nikhat Zareen zainaugurował sklep. Przemawiając przy okazji, powiedział Zareen „Jestem bardzo podekscytowany, że mogę dziś zainaugurować 10 piękny sklep adidas. To sprawia, że ​​wspominam moją pierwszą wizytę w sklepie, kiedy dostałem pierwszą parę butów adidas. Monumentalna chwila dla mnie, bo to była para, która mnie wzmocniła i do dziś ją cenię. To było moje wejście w świat adidasa i od tego momentu możliwości były dla mnie nieograniczone. Noszę moje trzy paski z taką dumą i jestem pewien, że 10 sklep również będzie pierwszym krokiem w kierunku wielu innych takich monumentalnych podróży dla młodych sportowców w nadchodzących latach.”