November 28, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

5 wskazówek, jak znaleźć najlepszy internetowy sklep jubilerski

6 min read
Najważniejsze wskazówki, jak znaleźć najlepszy sklep z biżuterią online, który Ci odpowiada.

W ostatnich latach sprzedaż biżuterii on the web nadrabiała od 5 do 10% światowego rynku biżuterii. Przewiduje się, że liczba ta wzrośnie, ponieważ coraz więcej osób robi zakupy on line, szczególnie w wyniku pandemii.

Podczas gdy w przeszłości kupowałeś biżuterię osobiście, kupowanie pierścionków, naszyjników i kolczyków przez Web ma wiele zalet. Od wspierania małych i ekologicznych company po znajdowanie unikalnych projektów wykonanych przez niezależnych projektantów — nigdy nie było lepszego czasu na zakupy biżuterii on-line.

Ale jak dopasować odpowiedni sklep z biżuterią on the internet do swojego budżetu, swoich wartości i wyczucia stylu?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak znaleźć najlepszy internetowy sklep z biżuterią, czytaj dalej. Oto 5 naszych najlepszych wskazówek, jak znaleźć najlepsze sklepy pasujące do Twojego stylu, budżetu i nie tylko.

1. Dowiedz się, czego potrzebujesz

Pierwszym krokiem do zakupu biżuterii on the net jest ustalenie, czego potrzebujesz. Szukasz pierścieni do układania w stos? Efektowny naszyjnik z wisiorkiem na specjalną okazję? A może delikatne złote kolczyki do noszenia na co dzień?

Jeśli nie jesteś pewien, czego potrzebujesz, spójrz na swoją istniejącą kolekcję biżuterii i zastanów się, co sprawi, że będzie ona dla Ciebie lepsza i doda wartości do tego, co już masz.

Na przykład możesz mieć wiele wyrazistych ubrań, które kochasz, ale nie chcesz nosić ich na co dzień. W takim przypadku będziesz chciał kupić biżuterię codzienną, którą możesz nosić do pracy, na lunch z przyjaciółmi lub podczas załatwiania sprawunków. Zapoznaj się z podstawowymi przykładami naszej garderoby.

Ewentualnie, jeśli masz mnóstwo podstawowych elementów garderoby, ale nie masz zbyt wiele do ubierania się, poszukaj inspiracji w naszej oryginalnej biżuterii.

Innym sposobem, aby dowiedzieć się, czego potrzebujesz, jest spojrzenie na swoją garderobę. Ten krok jest ważny, ponieważ pomaga dopasować nową biżuterię do tego, co już masz (co jest świetne dla Twojego budżetu).

Jeśli większość twoich ubrań jest ciepłe tony jak czerwona i brązowa, to złota biżuteria może być idealnie dopasowana. Alternatywnie, jeśli nosisz głównie chłodne odcienie, takie jak turkus lub fiolet, srebrna biżuteria może sprawić, że kolory się pojawią.

Więcej wskazówek i pomysłów na biżuterię znajdziesz w naszym przydatnym artykule.

2. Zidentyfikuj preferowane typy biżuterii

Jedną z najlepszych części zakupów w internetowym sklepie jubilerskim jest unikanie przytłaczania zakupów w sklepie. Więc kiedy już wiesz, czego potrzebujesz, wystarczy przeprowadzić wyszukiwanie i odpowiednio je przefiltrować.

Przykłady popularnych rodzajów biżuterii obejmują:

Idealnie najlepszy sklep dla Ciebie ma wszystkie (lub większość) stylów, które preferujesz. To sprawia, że ​​zamawianie w sklepie jest opłacalne, ponieważ zapłacisz tylko jedną kwotę za wysyłkę lub łatwo osiągniesz minimal potrzebne do bezpłatnej wysyłki, jeśli jest oferowana.

Kiedy decydujesz się na preferowany rodzaj biżuterii, zastanów się, co zwykle nosisz.

Jeśli masz dużo golfów lub często nosisz włosy do tyłu, to kolczyki wiszące lub kółka to świetny wybór na biżuterię. Ale jeśli nosisz dużo topów z dekoltem w szpic lub wycięciem w szpic, możesz spróbować poeksperymentować z różnymi długościami naszyjników, aby zobaczyć, co sprawia, że ​​czujesz się najbardziej pewnie. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po długościach i stylach naszyjników, aby uzyskać wskazówki

Również decydowanie, z jakich materiałów wolisz robić biżuterię, jest świetnym punktem wyjścia do znalezienia tego, co kochasz. Wolisz złoto czy srebro? A może nosisz oba? Szukasz złotej lub tańszej złotej biżuterii? Jakie są twoje ulubione kamienie szlachetne? Co sądzisz o biżuterii wykonanej z metali nieszlachetnych, szkła i innych materiałów?

Gdy już zawęzisz, czego szukasz pod względem rodzaju biżuterii i materiałów, znacznie łatwiej będzie je wyszukać w Internecie. Większość internetowych sklepów jubilerskich umożliwia również zakupy według kategorii i dalsze filtrowanie większych kategorii. Z pewnością to robimy.

3. Pokaż swoją osobowość

Kluczem do udanych zakupów w internetowych sklepach jubilerskich jest upewnienie się, że mają a single elementy pasujące do Twojej osobowości i własnego, niepowtarzalnego wyczucia stylu.

Na przykład możesz preferować noszenie bardzo różnych stylów biżuterii na różne okazje. Może to oznaczać prosty naszyjnik z wisiorkiem na nieformalny lunch i ręcznie robiony naszyjnik na wesele lub kolację. Jeśli taki jest Twój styl, to sklep internetowy z różnorodnością jest dla Ciebie idealny.

Z drugiej strony, jeśli masz klasyczny i ponadczasowy styl, możesz cieszyć się kolczykami z kamieniami szlachetnymi i perłami. W takim przypadku możesz preferować internetowe sklepy jubilerskie, które oferują klasyczny wygląd na każdą okazję.

Jeśli jesteś kreatywny i szukasz wyjątkowej biżuterii, która wyraża Twoją kreatywność, poszukiwanie biżuterii rzemieślniczej lub ręcznie robionej jest świetną opcją.

Zamiast być niewolnikiem mody, zastanów się, co sprawia, że ​​jesteś „ty” i jak najlepiej to wyrażasz. Następnie idź poszukać sklepów internetowych z biżuterią, które są dobrze dopasowane.

Zalecamy zajrzenie na stronę „O nas” w sklepie internetowym z biżuterią, aby lepiej zrozumieć, o co w nich chodzi. Zastanów się, czy ich styl będzie pasował do Twojego.

Innym sposobem na poznanie osobowości sklepu jest śledzenie go w mediach społecznościowych. Może to dać lepsze wyobrażenie o rodzajach biżuterii, którą sprzedają i jak promują swoje produkty.

5. Ustaw budżet

Jeśli chodzi o zakupy biżuterii online, ważne jest ustalenie budżetu. Pomoże Ci to zawęzić wyszukiwanie i znaleźć najlepszy dla siebie sklep.

Zastanów się, ile chcesz wydać na każdą biżuterię. Pomaga również uporządkować budżet według rodzaju biżuterii i tego, jak często będziesz nosić różne elementy.

Na przykład, jeśli nosisz kolczyki przez większość dni, będziesz potrzebować wysokiej jakości pary, która wytrzyma zużycie.

Oprócz zastanowienia się nad kosztem każdej sztuki, podczas zakupów on the web ważne jest również, aby wziąć pod uwagę koszt wysyłki i wszelkie cła importowe, jeśli kupujesz za granicą.

Zakupy australijskiej biżuterii to świetny sposób na wsparcie lokalnych organization przy jednoczesnej oszczędności na kosztach wysyłki.

5. Dopasuj swoją etykę zakupową

Najlepszy sklep z biżuterią on-line dla Ciebie to taki, który pasuje do Twojej etyki zakupowej. Na przykład szukasz australijskich jubilerów, którzy sprzedają tylko biżuterię zrównoważoną? A może szukasz sklepu, który w jakiś sposób odwdzięczy się społeczności? A może chcesz wspierać małe firmy, a nie wielkie marki.

Niektóre kluczowe wskaźniki etycznej biżuterii obejmują przyjazne dla środowiska materiały wysyłkowe i metale z recyklingu, takie jak te, których używamy w Simone Walsh Jewelry.

A gdy już znajdziesz sklep, który pasuje do Twojej etyki, możesz robić zakupy z pewnością, wiedząc, że wspierasz firmę, która jest zgodna z Twoimi wartościami.

Najlepszy internetowy sklep jubilerski dla Twoich potrzeb

Chociaż poszukiwanie odpowiedniego australijskiego jubilera może zająć trochę czasu, warto, gdy znajdziesz biżuterię pasującą do Twojego stylu oraz Twoje wartości etyczne.

A kiedy poświęcisz czas na znalezienie najlepszego sklepu z biżuterią on line, będziesz mógł kupić wysokiej jakości elementy, które będziesz nosić przez wiele lat!

W Simone Walsh oferujemy wysokiej jakości, zrównoważoną biżuterię z myślą o kreatywnej kobiecie. Nasze wyjątkowe elementy to doskonały sposób na dodanie osobowości do Twojego stroju, jednocześnie wspierając nasz etycznie prowadzony warsztat.

Więc bez względu na to, czy szukasz kolczyków, naszyjników, czy oryginalnych elementów, już dziś zapoznaj się z naszymi kolekcjami!