December 5, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

5 ulubionych produktów do pielęgnacji skóry: krem ​​przeciwsłoneczny do twarzy

5 min read

Znowu testowałem filtry przeciwsłoneczne i to są moje obecne pięć ulubionych filtrów SPF. Jestem dość wybredna, jeśli chodzi o filtry przeciwsłoneczne do twarzy – lubię lekkość i bezśladowe wykończenie – ale na szczęście receptury znacznie się poprawiły w ciągu ostatnich kilku lat i jest tak wiele doskonałych wersji do wyboru.

Jestem wielkim fanem lekkich płynów SPF o wysokiej ochronie, takich jak Anthelios z La Roche-Posay (niesamowity nowy UVMune 400 Fluid można znaleźć w Internecie tutaj*), uroda pie Featherlight UV (12,50 GBP dla członków) tutaj* – użyj kodu partnerskiego RUTHSENTME, aby uzyskać zwrot pieniędzy na członkostwo, jeśli jesteś nowym użytkownikiem) i Bondi Sands Hydra SPF50+ (on the web tutaj*) ale moje obecne faworyty mają naprawdę świeży, żelowy wygląd podczas aplikacji. Prawie chłodzi. Myślę też, że wciąż do nich wracam, ponieważ tak naprawdę nie muszę używać pod nimi kremu nawilżającego, o czym zapomniałem wspomnieć w poniższym filmie. Wszystkie są intensywnie nawilżające i dobrze układają się bezpośrednio pod makijażem i nie pozostawiają białego nalotu na skórze.

Krótka uwaga na temat SPF: trzy z moich ulubionych to SPF30, które zapewniają mniejszą ochronę niż SPF50. Zdaję sobie sprawę, że dla niektórych może to być challenge, ale jeśli chodzi o filtry przeciwsłoneczne, zwłaszcza do twarzy, myślę, że ważne jest, aby znaleźć teksturę, którą lubisz nakładać i która będzie dobrze pasować do Twojej rutyny i stylu życia. Jeśli absolutnie nie znosisz ochrony przeciwsłonecznej i boisz się jej nakładać, to a) prawdopodobnie nie zastosujesz wystarczającej ilości ochrony, aby osiągnąć określoną ochronę i b) prawdopodobnie pominiesz nakładanie jej, gdy poczujesz się leniwy. Znajdź filtr SPF do twarzy, którą kochasz, a stanie się on po prostu częścią Twojej porannej linii kosmetyków. Jeśli to SPF50, tym lepiej.

Zacznijmy pękać z “najlepszymi filtrami przeciwsłonecznymi do twarzy, jeśli nie znosisz używania filtrów przeciwsłonecznych na twarzy”.


Pores and skin Generics Niacynamid + Osmo City SPF30, 32,95 £ at Superlek*

To najbardziej nieważki SPF do twarzy, jaki kiedykolwiek próbowałem. To naprawdę przypomina galaretkę wodną. Jest lżejszy nawet niż coś takiego jak Moisture Surge firmy Clinique. Całkowicie znika na skórze. Zapewnia satysfakcjonujący chłód w upalny dzień. Jest dość mocno pachnący i znajduje się w szklanym słoiczku – który nie jest idealny do podróży – ale konsystencja jest po prostu doskonała.

Kup Skin Generics w Superdrug*


Murad Critical-C Day Moisture SPF30, obecnie 51 £ zamiast 60 £ at Poczuj wyjątkowość*

Jeśli zależy Ci na tym samym świeżości, ale bardziej pocieszającym kremie niż konsystencji żelu, to Nawilżanie na Dzień Murada jest po prostu piękne. Dla mnie to idealny krem ​​na dzień na dzień: wyrafinowane nawilżenie i ochrona antyoksydacyjna o szerokim spektrum SPF30. To również jest perfumowane, ale pachnie lekko pomarańczowo i optymistycznie. Jest droższy niż pozostałe kremy przeciwsłoneczne do twarzy na tej stronie, ale to Murad, więc zawsze czuję, że otrzymuję odpowiednie wyniki za dodatkowe wydatki. Formuła jest piękna – głęboko nawilża, ale nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.

Kup Murad w FeelUnique*


La Roche-Posay HyaluB5 Aquagel SPF30, obecnie w sprzedaży (25 GBP zamiast 34,50 GBP) pod adresem Poczuj wyjątkowość*

HyaluB5 firmy La Roche-Posay, żelowy SPF, który nie powoduje żelu, po Pores and skin Generics jest również cudownie chłodny w aplikacji, ale ma zwrot w opowieści: gdy przesuwasz go po skórze, staje się rodzajem żelu z połyskiem z długotrwałym nawilżeniem to jest jakoś zamknięte. Dla osób z odwodnioną skórą to absolutny sen. Gdybym był bardzo tłusty, prawdopodobnie wybrałbym Pores and skin Generics tylko dlatego, że jest tak świeży i nieważki, ale Hyalu wybija go na słupku pod względem opakowania. Dużo wygodniej w pompce!

Kup HyaluB5 w FeelUnique*


Paula’s Selection Youth Extending Everyday Hydrating Fluid, 35 funtów, ale w sprzedaży w Paula’s Alternative tutaj*

Ten genialny filtr SPF50 z Paula’s Option może być po prostu moim nowym ulubionym ogólnym filtrem przeciwsłonecznym do twarzy. Jest tak lekki i świeży jak Murad, ale ma tę zaletę, że zapewnia lepszą ochronę. (To także połowa ceny.) Nie pozostawia osadów po aplikacji, ale daje uczucie silnego nawilżenia i siedzi cicho pod każdym makijażem, który zdecydujesz się nałożyć na wierzch. To po prostu taki dobry, wszechstronny. Oczekuj, że usłyszysz więcej na 10 temat.

Kup Paula’s Decision online*


Ultra Violette Supreme Screen SPF50, 34 £ at SpaceNK*

10 SPF australijskiej marki Ultra Violette jest „trenujący”, co oznacza, że ​​najwyraźniej wiele osób o nim mówi. Nie bez powodu: zapewnia bardzo wysoką ochronę w formule, która działa jak jedwab, a następnie całkowicie znika. Australijczycy stosują kremy przeciwsłoneczne jak nikt inny, prawie na pewno otrzymasz dobrze przemyślaną formułę i nie jest to wyjątkiem. Na początku ma może nieco większy połysk niż inne, ale szybko wysycha do satynowego wykończenia. Powiedziałbym, że jest bardzo nieznacznie odpowiedni dla skóry suchej niż tłustej, ale Extremely Violette ma również wersję matującą, która jest minerał* (jest tylko cynk), jeśli wolisz fizyczny filtr przeciwsłoneczny.

Kup Supreme Screen w SpaceNK*


https://www.youtube.com/view?v=_KonUrCKa7M

Czy masz jakieś ulubione filtry przeciwsłoneczne do twarzy, którą chciałbyś wypróbować? Daj mi znać w komentarzach, proszę. W sekcji komentarzy na blogu znalazłem kilka doskonałych produktów!

POLITYKA UJAWNIANIA. Posty opublikowane po 24 stycznia 2019: jeśli article zawiera prezenty lub linki partnerskie, jest to wyraźnie zaznaczone pod tytułem. Posty opublikowane wcześniej będą zawierały informację w treści posta, a następnie gwiazdkę * oznaczającą wszystkie linki partnerskie. Jeśli treść jest płatną reklamą, jest oznaczona jako reklama w tytule. Aby uzyskać więcej informacji na temat ujawniania informacji, przeczytaj tutaj.