November 28, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

21 inspirujących sposobów na uchwycenie Twojej marki biżuterii za pomocą fotografii!

3 min read

Temat brandingu jest duży! Nieustannie zadaję sobie pytanie „teraz, jaki dokładnie jest cel brandingu?”

Celem dobrego brandingu jest odróżnienie Twojej marki biżuterii od innych agency. Branding pozwala Twoim klientom wizualnie rozpoznać Twoją firmę, usłyszeć Twój głos, gdy czytają Twoją kopię, współgrać z Twoimi wartościami, osobowością i celem. Ostatecznie chcesz, aby Twoja marka żyła emocjonalnie w sercach i umysłach Twoich obecnych i potencjalnych klientów.

Wszystko, co robisz w swojej firmie, jest wyrazem Twojej marki. Biżuteria, którą tworzysz, odkrycia, które wybierasz do tworzenia, nazwa i brand Twojej firmy, oznakowanie, strona internetowa, kanały mediów społecznościowych, filmy, blogi, biuletyny, opakowania, ekspozytory i obsługa klienta są sposobem na budowanie znaczenia i trwałych relacji z Twoją firmą. klienci. Te wyrażenia Twojej marki skutkują lojalnymi i entuzjastycznymi klientami, którzy uwielbiają opowiadać innym o tym, co masz do zaoferowania. Dzięki temu osiągniesz ostateczny cel, o którym mowa powyżej aby Twoja marka żyła emocjonalnie w sercach i umysłach Twoich obecnych i potencjalnych klientów.

W internecie jest tyle darmowych informacji o brandingu! Wykonaj szybkie wyszukiwanie w Google, aby dowiedzieć się więcej o brandingu! Mam nadzieję, że moja powyższa definicja pozwoli Ci zrozumieć, dlaczego branding jest ważny do zbadania i opanowania. W Nunn Design nieustannie staramy się być o 1% lepsi niż byliśmy wczoraj we wszystkich aspektach marki naszej firmy. To radość i przyjemność być w tej podróży z Tobą!

Teraz przejdźmy do zabawnych rzeczy wizualnych (nie, że nauka brandingu nie jest zabawna!).


21 inspirujących sposobów na uchwycenie Twojej marki biżuterii za pomocą fotografii!

Styl fotografii, który wybierzesz, powinien być spójny w całym Twoim brandingu. Polecam zebranie „przewodnika po stylu” lub „kolażu” obrazów, które naprawdę przemawiają do estetyki twojego projektu i które będą również rezonować z twoimi klientami.

Inspirację podzieliłem na różne kategorie. Mieszanie sposobów na pokazanie swojej biżuterii sprawi, że będzie ona wizualnie interesująca.

Oto kilka sugestii dotyczących kategorii:

  • Biżuteria prezentowana w modelach
  • Biżuteria z elementami naturalnymi
  • Biżuteria prezentowana na przedmiotach codziennego użytku
  • Biżuteria prezentowana w Ephemera
  • Biżuteria jako factor projektu

Biżuteria prezentowana w modelach
www.cllophotography.com


www.neimanmarcus.com


modandjo.co – Naszyjnik z wisiorkiem zodiaku


www.monicarichkosann.com – The Locket Bar


www.behance.net/Dior-Biżuteria-Kampania-Vogue-Rosja


www.mrkate.com


www.mademoiselleolantern.com


Biżuteria z elementami naturalnymi


www.mrkate.com


www.anandakhalsa.com/


www.malabellajewels.com


www.boodles.com/kolekcje/unhappy/


Biżuteria prezentowana na przedmiotach codziennego użytku


etsy.com – prairieoats


www.abacusrow.com


Biżuteria prezentowana w Ephemera


www.shaneco.com


www.marthastewart.comwww.lovestylemindfulness.co.british isles


Biżuteria jako element projektu


www.monicarichkosann.com


instagram – @honeyandicejewelry


www.kangkim.com


Dziękujemy za wybranie Nunn Structure Jewelry Findings jako podstawy marki Twojej firmy. Cieszymy się, że możemy być częścią Twojej firmy!


Kupuj Nunn Layout Hurtownia

Nunn Layout od ponad 20 lat zaopatruje artystów jubilerów w znaleziska. Kupuj hurtowo półfabrykaty jubilerskie dla kreatywnych twórców biżuterii.

Sklep Zakonnica Projekt!


Jak kupować hurtowo?

Jeśli chcesz zostać jednym z wielu projektantów, którzy powierzają swoją biżuterię Nunn Style and design Results, dołącz do nas, rejestrując się i zostań jednym z naszych klientów hurtowych!

Odwiedź naszą stronę Gdzie kupić, aby zobaczyć listę sklepów internetowych, które sprzedają produkty Nunn Layout Results.


Jeśli podobał Ci się 10 publish, zasubskrybuj nasz blog site. Oto 10 powodów, dla których warto się zasubskrybować i miejsce, w którym można to zrobić!