December 5, 2022

Model News

Zachwyceni entuzjaści mody

10 produktów do makijażu, po które sięgam na co dzień i bez których nigdy bym nie była – Anna Edit

6 min read

Podsumowanie piękna Świętego Graala…

Ten submit zawiera linki afiliacyjne do reklam (oznaczone ‘*’) i przedmioty w prezencie (oznaczone ‘ad – uzdolnione). Możesz przeczytać moje pełne wyłączenie odpowiedzialności tutaj.

Minęło trochę czasu, odkąd zrobiłem coś w rodzaju aktualizacji urody wokół tych części, więc pomyślałem, że zrobię dziś mega jeden i dobry do zakładek na później, jeśli kiedykolwiek będziesz na rynku dla mojego topu, topu, Major zalecenia kosmetyczne. Nie nakładam makijażu każdego dnia, ale dziwnie stwierdziłam, że od urodzenia dziecka nosiłam go częściej. Może to brak snu, a może to fakt, że wystarczy trochę makijażu ”lukier„Sprawia, że ​​czuję się trochę bardziej skupiony na moich niezliczonych codziennych wycieczkach z wózkiem na huśtawki, ale dziwnie robię więcej – zarówno osobiście, jak i zawodowo – kiedy rano jestem odpowiednio przygotowany. Oto po co najbardziej sięgam…

*Błyszczący Futuredew – Te rzeczy. Te rzeczy!! Ciężko to opisać, ale to po prostu najlepszy podkład/wymieszanie z formułą podkładu, jeśli jesteś kimś takim jak ja, któremu naprawdę nie przeszkadza odrobina tłuszczu. Dla tłustej skóry wśród nas będzie to zbyt ciężkie, ale jeśli masz mieszankę lub suchą, to będzie to twój nowy najlepszy przyjaciel. Idź z tym spokojnie! Jedna pompka to wszystko, czego potrzebujesz, nałożona na całą skórę z filtrem SPF lub zmieszana z wybraną bazą. Pewnego dnia poczułam się sucha, więc nałożyłam na twarz odrobinę jako rozświetlacz rękami i BAM, potem pojawił się blask.

*Fundacja NARS Light Reflecting w Salzburgu (advert – uzdolniony) – wiem, że mam tendencję do wirowania trochę z podkładami i mam kilka w skrytce, między którymi jeżdżę, ale w tej chwili po prostu KOCHAM ten podkład. Jest kremowy, zroszony i trwały i dokładnie to, czego teraz potrzebuję. Jest trochę bardziej kryjący niż to, którego zwykle używam, ale dzięki temu mogę użyć tylko jednej malutkiej pompki do nakładania całości palcami, aby uzyskać naturalny wygląd, lub zabudować pędzelkiem, gdy potrzebuję trochę więcej. Miłość wszechstronność.

*Błyszczący korektor rozciągania w G10 – Po prostu jest coś w korektorze w kremie w doniczce. Coś naprawdę kremowego i o wysokim połysku, które tylko sunie pod oczami i niekoniecznie musi być najbardziej kryjące, ale z pewnością jest tam, jeśli chodzi o właściwości rozjaśniające. Dla mnie Błyszczący to tylko plan, jeśli chodzi o to. Było tam kilka miesięcy, kiedy zdecydowanie potrzebowałem czegoś z większym pokryciem, ale wróciłem do tego, że mogłem po prostu naciskać to pod oczami i wokół nosa, aby wyrównać trochę bez makijażu, w dni makijażu.

*DIOR Endlessly Skin Suitable w 2Ntak, drugi korektor. Podczas noworodkowych dni naprawdę naprawdę zrozumiał potrzebę właściwego pokrycia, a to właśnie ma na celu. Trzymam to pod ręką na czasy, gdy Błyszczący po prostu go nie przecina, a dodatkowo lubię go używać samodzielnie, pod oczami, w okolicach nosa, w poprzek policzków i trochę na brodę. To świetna formuła średnio kryjąca, która w ogóle nie wysusza ani nie jest ciężka. Idealne, gdy trochę się spieszę.

*CHANEL Les Beiges Oversized Healthy Glow Sunlight-Kissed Powder w kolorze Sunshine Light (ad – uzdolniony) – Chociaż ten bardzo duży, gigantyczny bronzer jest wspaniały, szczerze mówiąc, większość bronzerów, które posiadam, można zamienić w tę kategorię. Nie jestem zbyt zdenerwowana, o ile ton jest odpowiedni, a formuła jest albo kremowa, albo pudrowa, która nie jest zbyt pudrowa. Muszę powiedzieć, że w tej chwili cieszę się szybkością i trwałością proszku i takiego, który ma najmniejszą ilość „poświaty”, aby działał, ponieważ trochę rozmywacza / proszku wykańczającego dostaje mój głos – stąd dlaczego tak jest wygrywając teraz. *KOSAS The Solar Present Pieczony Bronzer w kolorze Mild Smooth Bronze jest naprawdę dobrym dupkiem.

*Żel do laminowania brwi Patrick Ta Major – Jest po prostu najlepszy. Naprawdę jest. Obecnie nie robię nic z moimi brwiami, z wyjątkiem zobaczenia genialnego Clare z Best Brows Brighton co miesiąc i pozwól jej działać swoją magią. Nigdy ich nie wypełniam ani nie dotykam, aby codziennie rano nakładać to na siebie. To jedyny produkt dla mnie, który faktycznie utrzymuje moje brwi w pozycji pionowej od rana do wieczora, chociaż ostrzegam, że nie możesz zbliżać się do nich przez cały dzień, ponieważ jakikolwiek kontakt skutkuje małymi białymi irytującymi kawałkami produktu siedząc w twoich brwiach. Poza tym jest idealny.

*Armani Elegance Tint do oczu w 24 (ad – uzdolniony) – Kiedy pisałem 10 put up, spanikowałem, że zaraz skończę i nie mam zapasu, więc właśnie kupiłem kolejne dwie tuby on the internet, bo po prostu nie mogę się bez tego obejść. Dla mojej skóry jest idealnyledwo tam / tak naprawdę nie noszę cieni do powiek‘ cień do powiek. Uwielbiam to, że mogę nałożyć go w około 10 sekund na płasko na każde oko – zwykle wycieram go z aplikatora, a następnie szybko rozcieram puszystym pędzelkiem – i nie marszczy się strasznie, jeśli nie zawracam sobie głowy użyj podkładu. Po prostu uwielbiam ten kolor i nie chciałbym być bez niego.

*Armani Elegance Eyes To Kill Wet Wodoodporny tusz do rzęs – Po raz pierwszy zapoznałem się z tą formułą kilka lat temu, kiedy pracowałem z Armani i to tylko tusz do rzęs, do którego też zawsze wracam. Chociaż w mojej kolekcji mogą być inne, które dodają większej objętości i długości, ten ma podkręcenie, które jest moim ostatecznym tuszem do rzęs, który Have to-DO i nadaje moim rzęsom bardziej puszysty, naturalny wygląd. Ale można go też zbudować, jeśli mam czas lub ochotę. Zasadniczo jest to dobry multitasker, który lubię mieć w swojej kosmetyczce przez cały czas.

*Augustinus Bader Balsam do ust (advertisement – uzdolniony) – bawię się produktami do ust, balsamami, błyszczykami i kolorami, ale tak naprawdę jestem tylko balsamem do ust. Mogę chcieć bawić się kolorem, jeśli jestem w Londynie na jeden dzień lub z przyjaciółmi, ale w dni, gdy siedzę przy biurku lub po prostu próbuję pocałować Ralpha, gdy próbuje uciec, po prostu potrzebuję trochę dobrego Staroświecka wilgoć na moich ustach. To jest bardzo boujee wybór, ale to też ulubieniec Marka! Mały smakołyk dwa razy w roku, który sprawia, że ​​czujemy się tak fantazyjnie za każdym razem, gdy go stosujemy.


Zamierzam tu trochę oszukać i powiem, że jako dziesiąty wybór wybrałbym ‘NARZĘDZIA’. Codziennie używam tych samych pędzli i narzędzi do makijażu. Najpierw nakładam bazę palcami, a Gąbka do Ciasta Piękna* lub najprawdopodobniej Pędzel do blendera Westman Atelier*. 10 pędzel był dla mnie ogromną inwestycją kilka lat temu, kiedy został wprowadzony na rynek, ale nadal wygląda na zupełnie nowy, dobrze się myje i ma odpowiedni rozmiar i gęstość, aby nałożyć podkład lub korektor ( Bezproblemowa szczotka do podkładu Natural beauty Pie* to też dobry dupe!). Następnie używam ZOEVA Luxe Grand Powder 90 Pędzel* dla mojego bronzera podkręcam rzęsy Zalotka Surratt* i użyj a ZOEVA 223 Luxe Pędzel do zagnieceń*dla dowolnych cieni do powiek. Trzy pędzle, jedno narzędzie, jedna gąbka na wszelki wypadek – posortowane.


KUP POCZTĘ*Zdjęcia autorstwa Marka Newtona